Корисне

Підмосковні таунхауси - чи варто купувати

Підмосковні таунхауси - чи варто купувати Останнім часом у столиці неймовірно популярний новий тип нерухомості. Це поєднання багатоквартирного і приватного будинку. Таунхаус являє собою багатоповерховий приватний будинок, розділений на кількох власників.

У кожного з мешканців такого будинку є окремий вхід у власну частину будинку і ділянку землі перед ним.

У чому ж перевага такого типу житла? В першу чергу, це його вартість. Вона значно нижче, ніж ціна заміського будинку і навіть, ніж квартира в столиці. Крім цього таунхаус підтримує сучасну тенденцію москвичів, так як він розташований в області. Багато жителів столиці намагаються перебратися в Підмосков'ї. Адже там чисте повітря, спокій і відсутність пробок, але при цьому досить розвинені інфраструктури.

Особливо Московська область приваблює молодих сімей або дорослі пари. Таунхауси дуже зручне житло для літніх людей, так як доглядом за будинком займається керуюча компанія. Крім цього, житловий комплекс має охорону і обгороджений високим парканом від решти території. Все це робиться для того, щоб поряд з таунхаусами було чисто та безпечно. На території житлового комплексу розташовується стоянка для автомобілів, дитячі майданчики, паркова зона.

Таунхауси в Підмосков'ї стають все більш популярними. Для багатьох такий вид житла – справжня знахідка. Адже таунхаус виключає всі недоліки приватного заміського будинку – дорогий догляд та утримання, віддаленість від столиці і висока вартість. До того ж наявність сусідів має свої плюси – у дітей є з ким пограти, так і дорослим зібратися ввечері біля будинку буде весело.

Житловий комплекс, як правило, містить п'ять-десять таунхаусів, який в свою чергу розділений на трьох-чотирьох власників. Кожен господар облаштовує територію навколо входу на свій розсуд. Так що хто віддає перевагу квіткові клумби, хтось- ягідні кущі або пісочницю.

Але в цілому все виглядає гармонійно і затишно. На території завжди чисто, як і в межах міста, тут працюють двірники і необхідна збиральна техніка. Також недалеко від таунхаусів знаходиться аптека, магазини, школи, дитячі сади і т. д. Тому жителі такого комплексу не відчувають себе «відрізаними» від зовнішнього світу.

Вибір москвичів – затишні таунхауси в Підмосков'ї. Головне, підбираючи такий тип житла потрібно підійти серйозно до вибору будівельної компанії. Від неї напряму залежить якість і довговічність таунхауса. До того ж і подальше обслуговування часто є завданням будівельної фірми.