Як застосовувати

Рулонна покрівля Ризолин для облаштування дахів

Рулонна покрівля Ризолин для облаштування дахів Рулонна покрівля — найбільш вигідний з економічної точки зору матеріал для захисту дахів від дощової вологи та інших природних впливів. Найчастіше така покрівля застосовується у випадку з приміщеннями, що мають плоский дах і побудованими із залізобетону, але можна зустріти варіанти монтажу рулонної покрівлі на дерев'яних господарських будівлях з похилим дахом.

Полотно гідроізоляції укладається шарами, які міцно склеюються між собою. Склеювання може відбуватися за допомогою гарячих і холодних мастик, але найбільш безпечним варіантом при монтажі, звичайно ж, буде спосіб «холодного» скріплення.

Рулонна покрівля, якісний варіант якої ви можете купити прямо на заводі-виробнику — rizolin.kz, відповідає всім сучасним вимогам безпеки та надійності, що пред'являються до покрівельних матеріалів.

Завод-виробник Ризолина знаходиться в Республіці Казахстан у місто Петропавловськ. Компанія має розгалужену мережу дилерів по Казахстану та Російської Федерації. Для зв'язку і пошуку дилерів ви можете пройти на корпоративний сайт виробника http://rizolin.kz, де окрім перегляду контактної інформації, можна ознайомитися з усіма видами ризолина.

Якщо дотримати всі умови перед тим, як приступити до монтажу цього матеріалу, то дах з рулонної покрівлі прослужить багато років без будь-яких проблем. Сам виробник Ризолина заявляє, що його покрівельні та гідроізоляційні матеріали можуть бути без проблем не менш 25-ти років.

Як і перед монтажем будь-якого типу покрівлі, потрібно ретельно провести підготовку підстави, початкову гідроізоляцію і приготування мастик. Якщо ви вірно розрахували кут ухилу даху і запобігли появі конденсату, то буде змонтована покрівля легко і швидко. Пам'ятайте, що від кута ухилу залежить максимальна кількість шарів, які будуть скріплювати між собою! Якщо не дотриматися ці умовності, то дах вийде з ладу. Якщо похил мінімальний, то покрівля кладеться в 4 шари, ухил у 5-15% дозволяє змонтувати тільки три шари, а похил даху понад 15% обмежує вас тільки двома шарами. Максимальний нахил даху не повинен бути більше 30%!

Монтаж рулонної покрівлі йде швидко і без труднощів, а термін служби дійсно великий, що довело вже багаторазове застосування матеріалу на практиці. Саме рулонна покрівля може стати вашим кращим вибором при будівництві та ремонті!