Як застосовувати

Характеристики фальш-бруса

Характеристики фальш-бруса Сучасними технологіями, застосовуваними в деревообробному виробництві, забезпечується широке впровадження принципово нового напрямку в видах оздоблювального матеріалу, яким широко користуються в будівництві і дизайні різних приміщень.

Одне з нових напрямків виробництва оздоблювального матеріалу представлено новими технологічними рішеннями, що дозволяють здійснити застосування в дизайні приміщень різних матеріалів, що імітують дерев'яну конструкцію. Одне з таких рішень представлено імітацією бруса, який можна придбати практично в будь-якому будівельному магазині. www.baumak.ru забезпечують зручність в роботі з даним видом будівельного матеріалу.

Для виготовлення фальш-бруса, в основному, використовується цілісний масив дерева, а сам цей матеріал представлений набором з широкими панелями, що збираються по типу «паз-шипа». В зібраному вигляді, даними панелями створюється повна ілюзія житла, зробленого з бруса, при тому, що матеріалу властива наявність всіх переваг натуральної деревини, її колір, фактурні характеристики і навіть особливості запаху. В основному, фальш-брусом користуються в зовнішній обробці приватних будівель.

Якщо ж фальш-брус використовується в декорі інтер'єру, дизайнерами повинна враховуватися екологічна чистота дерев'яних панелей, і наявність естетичного зовнішнього вигляду. Імітація бруса також є перешкодою до накопичення пилу і виступає в якості гарного гіпоалергенного матеріалу, що особливо враховується людьми, що страждають від різних захворювань дихальних шляхах. Перед монтажем панелей необхідно підготувати решетування, а утворюються пази можна заповнити за допомогою теплоізолюючого матеріалу, яким забезпечується збереження тепла і поліпшення шумоізоляції в приміщенні.