Як застосовувати

Особливості керамограніта

Особливості керамограніта Керамограніт – будівельний матеріал, який своєю структурою і зовнішнім виглядом схожий з натуральним аналогом – гранітом, застосовуваним для зовнішньої і внутрішньої обробки приміщень.

Але, корисних властивостей і якостей у керамограніта значно менше. Незважаючи на свою невибагливість і універсальність, на даний момент цей матеріал знаходить широке застосування в будівництві. З нього виготовляють плити для облицювання, а також сходи, бордюри і так далі.


Особливості керамограніта

Виготовляють керамічний граніт шляхом замісу, пресування, випалювання та поверхневої обробки. Цей технологічний метод дозволяє створювати матеріал таким, щоб він структурою і зовнішнім виглядом практично не відрізнявся від природного аналога. Сучасні технології відкривають можливість робити цей матеріал менш пористим, за рахунок чого він отримав меншу водопоглащаемость. До того ж, його характеристики роблять його практично не подвергаемым до перепадів температури (він не втрачає своїх властивостей при -50 до +50 градусах за Цельсієм). Виходячи з цього, керамограніт знаходить широке застосування на відкритому повітрі та у вологих приміщеннях, таких як лазні або сауни. Даний будівельний матеріал доступний за наступним посиланням - torg-bud.com.ua.

За рахунок високої щільності матеріалу, він володіє неабиякою міцністю, що дозволяє йому витримувати не тільки удари, але і підвищений тиск.
Подряпати штучний матеріал практично неможливо, якщо тільки ви будете використовувати алмаз або корунд. До того ж, варто відзначити, що при його виготовленні не застосовуються шкідливі добавки, які можуть впливати на здоров'я оточуючих. Сам граніт, натуральний матеріал, володіє високою радіоактивністю, чого не скажеш про штучному аналогу.

На користь керамограніта є ще кілька пунктів. Один з них – низька вартість його виготовлення, що значно впливає на кінцеву ціну. До того ж, штучний спосіб виробництва дозволяє виготовляти матеріал різних форм і розмірів.

Зовсім недавно цей матеріал застосовували для того, щоб здійснювати внутрішню обробку приміщень, але зараз він широко використовується і для зовнішнього облицювання фасадів. Адміністративні або житлові приміщення «обкладаються» вентильованим фасадом з керамічного граніту. Якщо при будівництві покрівлі використовувати металеву черепицю і комбінувати її з фасадом і керамограніта, в результаті виходить строгий та елегантний зовнішній вигляд споруди. На користь можна сказати, що ці два матеріали можуть бути самих різних кольорів, тому вони знаходять застосування в різних архітектурних рішеннях.

Як тільки почалося виробництво керамограніта, він не знайшов широке застосування, але з часом, як технології почали поліпшуватися, його стали використовувати все частіше.