Як застосовувати

Будівництво будинків розходження в технологіях

Будівництво будинків розходження в технологіях Сьогодні в усьому світі найбільш затребуване дерев'яне каркасне будівництво будинків, яке прийшло до нас з Фінляндії, Канади та Німеччини. Відповідно, і технології зведення будівель іменуються, як фінська, канадська та німецька.

Методи домобудівництва дійшли до нас практично без зміни, але на наш погляд, все ж великими перевагами володіє саме канадське будівництво будинків. Але давайте все ж розглянемо особливості всіх технологій.

Всі технології особливо схожі між собою в частині конструктивних особливостей несучого каркаса і відрізняються лише вузлами, варіантами кріплення і монтажу окремих деталей. Суттєві відмінності спостерігаються лише у використовуваних матеріалах, застосування яких залежить від доступності та місцевої специфіки будівництва будинків. Так, наприклад, якщо силовий дерев'яний каркас виготовляється скрізь однакових будматеріалів, то теплоізоляція будинків буде істотно відрізнятися. Як утеплюючих матеріалів може застосовуватися пінополістирол, який володіє не дуже довговічними характеристиками, а також мінеральна вата, яка, навпаки, служить довго, не піддається згодом деформації і гниття. Останній варіант як раз таки і використовується при зведенні канадських будівель і саме тому продажі будинків «з Канади» відбуваються частіше, ніж будинків, побудованих за іншими технологіями.

Ще одна відмінність в популярних технології каркасного будівництва будинків – це швидкість монтажу всіх конструкцій, а також побутує думка pgb-k.com.ua. І тут, знову ж таки, канадським будівлям по швидкості і простоті будівництва просто немає рівних. Продаж будинків за канадською технологією стала здійснюватися у нашій країні в 80-х роках. Каркас таких будівель збирається безпосередньо на будівельному майданчику з окремих готових елементів, потім утеплюється і обшивається прямо на місці. Такі роботи проводяться під відкритим небом і не займають більше трьох місяців.

Будівництво будинків розходження в технологіях
Будівництво будинків розходження в технологіях

Основні переваги каркасного будівництва будинків:

• довговічність (такий будинок буде стояти не менше 100 років);

• висока якість зборки;

• низька вартість;

• висока швидкість будівництва;

• різноманітність архітектурних рішень;

• підвищені теплоізоляційні властивості (такий будинок тепліше цегляного у вісім разів).

Крім цього, важливою перевагою є і те, що каркасні будови зовні можна обробляти практично будь-яким матеріалом (штукатуркою, сайдінгом, каменем і т. д.), а за рахунок жорсткості конструкції – використовувати навіть найважче покриття для покрівлі.