Як застосовувати

Обробка з допомогою природного каменю види оснрвные

Обробка з допомогою природного каменю види оснрвные Камінь істинно натурального походження, це, звичайно ж, ідеальний матеріал для виконання як внутрішніх, так і зовнішніх облицювальних робіт, який з легкістю здатний надавати фасадів і інтер'єрів досить благородний, оригінальний і вельми вишуканий вигляд.

Крім того, крім особливої естетичності й краси він також ще має і цілу низку інших дуже істотних переваг – досить солідної тривалістю служби, надзвичайно високою міцністю і зносостійкістю, а також своєю підвищеною стійкістю до сильних морозів і вологи.

Найбільш поширена сфера застосування подібного матеріалу – зовнішнє опорядження стінових поверхонь у різного роду будівель. У наші дні, на ринку присутні кілька різних різновидів природного каменю, правда, найбільш широко затребуваними серед них, на даний момент, по повному праву вважаються: мармур, граніт і сланець. При цьому кожна з цих порід має своїми особливими експлуатаційними властивостями та індивідуальними особливостями.

Мармур

Обробка з допомогою природного каменю види оснрвные
Такий вигляд натурального каменю як мармур, серед усіх застосовуваних в облицювальних роботах порід, відрізняється своєю особливою красою і оригінальністю. Однак, при цьому, цей камінь є досить слабким, з-за чого його рекомендується використовувати тільки в тих місцях, де він не буде зазнавати різких температурних перепадів і значних механічних навантажень. Крім того, мармур також дуже негативно відноситься і до сильного нагрівання, правда, це зовсім не означає, що він обов'язково почне тріскатися при сильній спеці або руйнуватися в суворі морози. Досить високою популярністю мармур, звичайно ж, перш за все, користується за рахунок своєї особливої краси і унікального природного малюнка. До того ж, подібна порода ще і абсолютно не вбирає вологу, а значить, буде створювати стін досить надійний захист від вогкості і опадів.

Граніт

Ще одним не менш затребуваним видом каменю сьогодні вважається граніт, який відрізняється надзвичайно високими показниками міцності і абсолютно не боїться навіть дуже серйозних температурних перепадів. До того ж, він також як і мармур, відрізняється відмінною вологостійкістю. Однак дана порода з часом може втрачати свій первозданний вигляд, з-за чого його необхідно періодично піддавати поліровці і обробці особливими видами мастик.

Сланець

Обробка з допомогою природного каменю види оснрвные
Що стосується натурального сланцю, то він, завдяки своїй досить солідною механічної міцності і відмінною стійкості до морозів, в наші дні також досить активно застосовується при проведенні облицювальних робіт. Головна особливість такого матеріалу полягає в тому, що він має трохи нерівну і шорстку поверхню, і тому, природно, абсолютно не потребує регулярного шліфуванні і додаткової поліровці.