Як застосовувати

Димові труби

Димові труби Для чого використовуються димові труби зрозуміло і без зайвих слів, вони застосовуються для видалення продуктів згоряння. При цьому не можна не помітити, що димові труби це досить різношерста «компанія».

Які бувають димові труби

Почнемо з фасадних, вони являють собою труби, фіксуються безпосередньо до фасаду будівлі, що зрозуміло з назви. Кріплення виробів здійснюється за допомогою спеціальних металевих рам і хомутів. У більшості випадків вони облаштовуються, коли йдеться про котелень, прибудованих або вбудованих у будівлю. Не можна не помітити, що такі труби порівняно дешеві і прості в монтажі, тим більше якщо замовляти цю послугу у професіоналів із компанії www.tdvit.ru.

Самонесучі димові труби на розтяжках куди більш складні конструкції, ніж раніше згадані фасадні. Вони оснащені декількома розтяжками, завдяки яким забезпечується їх стійкість. Ці розтяжки являють собою товсті симетричні троси. Монтаж таких труб досить складний і вимагає застосування спеціальної техніки, не кажучи вже про необхідність спеціальних знань.

Колонні труби це, по суті, колони, всередині яких облаштовані димоходи, яких може бути до п'яти штук. Можна сказати, що це труби в трубі або в оболонці. Зауважимо також і те, що газоходи, облаштовані в такій трубі, не обов'язково мають однаковий діаметр, вони можуть бути і різними.

Фермові труби являють собою конструкцію з газоходів, зафіксованих до колони. Колона або ферма кріпиться до монолітній плиті, для цього використовуються бетонні склянки. Цей вид труб відрізняється неймовірно високою стійкістю, їм не страшний вітер. Також потрібно відзначити і простоту їх обслуговування.

Що потрібно знати про димових трубах

Труби, що використовуються для видалення продуктів згоряння завжди дуже важливі, про що б не йшла мова. Принцип дії цих труб простий до неподобства, газ піднімається по них вгору, завдяки різниці температури, грубо кажучи, в топці вона вище, причому набагато вище, ніж на вулиці, з-за цього продукти згоряння спрямовуються назовні, а труба служить чимось на зразок провідника.

Само собою, тяга це не такий простий момент, як може здатися. Якщо труба неграмотно спроектована, тяги може і не бути, принаймні, такої, яка необхідна для ефективного видалення сажі, газових сумішей і диму. Саме тому велика увага приділяється проектуванні і взагалі підготовчого етапу монтажу димових труб. Зрозуміло, займаються цим завжди фахівці, що мають досвід і відповідні знання.