Як застосовувати

Пиломатеріали

Пиломатеріали Слово пиломатеріали позначає не конкретний будівельний матеріал. Це ціла область матеріалів. До цієї галузі належать дошки, рейки, бруски та бруси, кругляк, обапіл, шпали, вагонка та інші вироби з деревини.

У будівництві це також незамінний матеріал. Пиломатеріали виготовляються з різних сортів дерев, в залежності від напрямку застосування.

При установці вікон треба ретельно підбирати www.tbmmarket.ru та іншу фурнітуру. Що стосується пиломатеріалів, в основному, їх виготовлення проводиться з сосни, липи, ялини. Дорогими і міцними пиломатеріали виходять з граба, клена, дуба, ясена, бука. До дешевим - відносяться вироби з тополі та берези, але через низьку міцності, область застосування етіз виробів вельми обмежена. З них найчастіше виготовляють різноманітну тару, використовують як пакувальні матеріали.

Пиломатеріали
Виготовляють пиломатеріали в спеціалізованих цехах, на лісопильних верстатах. Звідти на будівельні бази надходить і статева дошка, брус для конструкції покрівлі. У будівництві найчастіше застосовуються такі види пиломатеріалів Дошки(обрізні та необрізні), бруса і бруски. Ці види продаються природної вологості і висушені, останні будуть істотно дорожче, тому що сушка це серйозний і витратний процес. Однак висушена деревина набагато міцніше звичайної.

Необрізна дошка має з однієї або з двох сторін обзольные краю (скошені краї з корою), тому нечасто застосовується в будівництві. Обрізна дошка має різну товщину і ширину, зазвичай це від 15 до 55мм по товщині, і від 100 до 200мм по ширині. Цей вид продукції найбільш затребуваний. Обрізна дошка застосовується для підлогових покриттів, облицювання стін, при виготовленні покрівельних конструкцій.

Таку дошку можна прострогать, тоді вона застосовується для виготовлення перильного покриття, плінтусу, декоративних стінок. Бруски виготовляють із дощок, скріплених між собою. Товщина таких виробів доходить до 100мм, а по ширині, ці значення можу бути в два рази більше. Бруски також широко використовуються в будівництві, але область застосування їх значно менше, ніж у дошки.

Брус будівельний являє собою цілісний виріб, що має прямокутне або квадратне розтин. Виготовляється з колод, у яких спиляні округлі поверхні. Застосовується будівельний брус в якості опорних елементів при будівництві будинків, сходів, мостів і інших відповідальних вузлах. Перед застосуванням пиломатеріали необхідно обробити антисептиком, для запобігання грибкових захворювань і цвілі. Також потрібна обробка спеціальними препаратами, для вогнестійкості виробів.