Як застосовувати

Ондулін сучасне рішення для облаштування покрівлі

Ондулін сучасне рішення для облаштування покрівлі У наші дні, на будівельному ринку можна спостерігати появу надзвичайно великої кількості нових різновидів покрівельних матеріалів. Завдяки цьому у власників сьогодні з'явилася прекрасна можливість, підбирати для свого будинку практично будь-який тип покрівлі, починаючи від різних видів черепиці, і закінчуючи таким досить новим матеріалом, як ондулін.

Що собою являє ондулін

Така різновид покрівельного матеріалу, як ондулін, це не що інше, як особливим способом гофрований лист, в якості підстави у якого застосовується спеціальне органічне полотно, попередньо піддана дуже ретельної просочення особливої бітумною мастикою. При цьому, для того, щоб надати такого матеріалу досить високий показник пластичності, дуже багато виробників додають у його склад ряд певних добавок, наприклад, різні мінеральні речовини і гуму.

Ондулін сучасне рішення для облаштування покрівлі

Найбільш важливі переваги ондуліну

Найважливіша особливість ондуліна, звичайно ж, полягає в його порівняльно невеликій масі. Один стандартний аркуш подібного матеріалу, зазвичай важить усього близько 3 кг. На практиці ж ця властивість буде говорити тільки про одне, що монтаж досить надійного і легкого ондуліна можна здійснювати навіть на відносно легкі конструкції кроквяних ферм, що дасть можливість досить серйозно заощадити на загальної вартості всього будівництва.

Завдяки невеликій масі, подібний матеріал також чудово підходить і для реконструкції дахів, мають різні нестандартні форми. При цьому кут ухилу, в даній ситуації, може варіюватися в діапазоні від 15 до 90 градусів.

За рахунок своїх надзвичайно високих показників міцності, ондулін з неймовірною легкістю здатний витримувати практично будь-яку товщину снігового покриву. При цьому якщо сюди додати ще й той факт, що він також може достатньо легко протистояти і досить сильним ураганів, то відразу стає зрозуміло, із-за чого подібний матеріал по повному праву вважають самим міцним і надійним типом покрівлі.

Ондулін сучасне рішення для облаштування покрівлі

Сфера застосування ондуліна

Насамперед, виконана покрівля з ондуліна ідеально підходить для облаштування тимчасового покриття. Так, наприклад, якщо на вже наявній даху почали з'являтися різні ушкодження, то поверх таких ділянок можна досить швидко змонтувати з вузьких балок додаткову кроквяну конструкцію, на яку, потім, також досить оперативно укласти дуже міцні і легкі ондулиновые листи, і закріпити їх за допомогою спеціальних цвяхів. Після усунення дефектів на основний даху, таке тимчасове покриття можна буде також дуже легко демонтувати.