Як застосовувати

Різновиди цегли та їх використання в спорудженні

Різновиди цегли та їх використання в спорудженні В наш час один кожному будівельнику - цегла, який на сучасному будівельному ринку представлений надзвичайно великим різноманіттям типів. Будівельний цегла по праву є однією з найбільш знаменитих будівельних продукцій.

Він дивує фантазію своїм різноманіттям.

Тим не менш, все ж експерти розрізняють лише кілька ключових типів будівельної цегли:
1. Силікатна.
2. Повнотіла.

Сфера застосування силікатної цегли

Різновиди цегли та їх використання в спорудженні
Силікатною будівельним цеглою називають тип силікатного бетону. За видом і розміром він збігається з звичайною цеглою. Тим не менш, сферу використання наданого будівельної цегли досить тісний.

Його неможливо використовувати під час будівництва цоколя основи не застосовують силікатна будівельний цегла та під час спорудження ванних приміщень та під час спорудження будь-яких інших будівель, де допустимо наявність збільшеної вологості, тому що силікатна будівельний цегла відрізняється низькою вологозахист.

Наявність вологості валить даний матеріал до цілковитого знищення. До ключових властивостей силікатної будівельної цегли відносять його модель з фортеці і теплопровідність, ступінь морозостійкості. Це залежить від навколишнього мікроклімату, і плюс до цього від того, яким буде житло, підбирають матеріал відповідної марки.

Властивості і застосування повнотілої цегли

Різновиди цегли та їх використання в спорудженні
Повнотіла цегла, як правило, застосовують під час будівництва основи споруди, внутрішніх або зовнішніх стін будівлі, і під час будівництва підвальних приміщень. Основною перевагою повнотілої цегли вважається те, що вони володіють відмінними показниками міцності на стиск, досить величезною морозостійкістю, а плюс до цього малим вологопоглинанням і надзвичайно відмінною теплопровідністю.

Типовий будівельний повнотіла цегла володіє 3 типами:
• Одинарний.
• Полуторний.
• Подвійний.

Крім даних типів є ще одна - з нетиповими розмірами. Наданий вид будівельної цегли найчастіше вважається реставраційним, використовуваних під час оправлення історичних будівель, або ж це будівельний цегла іноземного виготовлення.

Будівельний повнотіла цегла був знаменитий радянський період, а тепер його знаменитість потроху падає, тим не менш, до цього часу залишається на досить високому рівні.