Як застосовувати

Дрилі алмазного буріння кращі моделі на сучасному ринку

Дрилі алмазного буріння кращі моделі на сучасному ринку www.truborezoff.ru — незамінний інструмент в процесі свердління отворів в сучасних високоміцних матеріалах.

Цей тип інструменту використовується для створення отворів з невеликим діаметром і для високоточних робіт, причому дозволяє робити точні отвори в максимально короткі терміни.

Відмінно підходить для роботи з каменем, бетоном і керамогранітом. Одна з головних особливостей такого типу дрилів — відсутність вібрацій в процесі роботи. По суті, точність і якість роботи залежить тільки від умінь майстра, адже сам налагоджений інструмент для бездоганної роботи.

Ці інструменти актуальні як в рамках великих будівельних майданчиків, так і для домашньо-побутового ремонту, www.truborezoff.ru дозволяють розраховувати на покупку такого інструменту будь-якому майстрові. Технологія алмазного буріння дозволяє домагатися надзвичайно точних результатів в свердлінні саме там, де ці результати критично необхідні.

На сучасному ринку присутня величезна кількість різноманітних моделей: деякі призначені для свердління вручну, деякі можуть працювати тільки в складі спеціалізованої стаціонарної установки, можливо розділення і в залежності від типу свердління: сухим способом або з подачею води.

Вибір інструменту залежить виключно від ваших індивідуальних потреб, області застосування і професійних навичок. Але якщо ви хочете придбати комплексний сучасний інструмент і не можете визначити оптимальну для себе модель, експерти магазину «Труборезофф» виділили для вас кращі моделі на сучасному ринку, які будуть представлені в огляді нижче.

Рекомендації магазину «Труборезофф»

  • Ручна дриль алмазного буріння RB-3W — потужна сучасна система, яка дозволяє робити як мокре, так і сухе буріння. Відмінно справляється з бетоном, цеглою і армованим бетоном. Діапазон вироблених отворів — від 10 до 162 мм. Майте на увазі, що для якісного сухого свердління рекомендується застосовувати спеціалізований пиловідсмоктувач.
  • Забезпечує надзвичайний комфорт, практично всі регулювальні кнопки знаходяться поруч з ручкою, що дозволяє контролювати процес подачі води або інтенсивність роботи пиловідсмоктування. Візуальний контроль рівня перевантаження забезпечується спеціальним світлодіодним індикатором.

  • SHIBUYA RH1531 — швидко і якісно справляється з бетоном, армованим бетоном і цегельною кладкою завтовшки до 180 мм. Може використовуватися як для ручного свердління, так і в комплексі зі станиною. Поєднує в собі комфортну для роботи легкість і високотехнологічність японської техніки.
  • Надійність роботи забезпечує однофазний двигун RH1531 з трьохшвидкісним редуктором. Сучасна система захисту від втрати пускових струмів PRCD. На рукоятці є додаткова кнопка, яка забезпечує комфортний пуск у разі роботи зі станиною.

  • Дриль T1 MU-EL — модель італійського виробництва, в комплекті йде станина L160. Ідеальний комплект, який справляється з армованим бетоном, цеглою та іншими твердими поверхнями. Бормотор може використовуватися і без станини.
  • Можливо два типи свердління: сухе і з водою. Передбачений цілий комплекс захисту мотора установки: пристрій захисного відключення, м'який старт захищає систему від ривків, а від можливої перевантаження двигун захищений багатофункціональним електронним зчепленням.