Як застосовувати

Облаштування будинку з допомогою облицювальної цегли

Облаштування будинку з допомогою облицювальної цегли Зараз, застосування спеціального лицювальної цегли при зовнішньому облагороджуванні будинків, вважається не тільки самим популярним і надійним, але і цілком доступним рішенням.

Даний метод досить вигідно відрізняється своєю особливою привабливістю, досить значною тривалістю експлуатації, а також тим, що така обробка є ще й відмінним ізолятором, здатним додавати будівель додаткову цілісність і міцність. При цьому неймовірно багатий асортимент у даного матеріалу, дає власникам будинків приголомшливу можливість в повній мірі реалізувати всі свої ідеї і задумки.

Найкраще на сьогодні рішення


Більша частина власників віддає свою перевагу облицювальному цеглі, найчастіше з-за його зовнішнього вигляду, проте, тут, звичайно ж, також не варто забувати і про наявність у нього безлічі інших достоїнств. Так, наприклад, подібний матеріал з легкістю здатний протистояти самим різним екстремальних погодних явищ – граду, сильного вітру, дощу і т. п. До того ж, цегла, як відомо, ще і відрізняється вельми солідної стійкістю до появи тріщин, лущення і безлічі інших факторів.

Облаштування будинку з допомогою облицювальної цегли
Якщо говорити простіше, то такий облицювальна цегла володіє неймовірно високу стійкість майже до всіх різновидів термічних, хімічних і фізичних впливів. Один єдиний фактор, який подібний матеріал переносить вкрай погано, це вплив на нього надзвичайно низьких температур. Крім того, на старі цеглини негативний вплив також може надавати і волога, однак у цілому, такий матеріал прекрасно тримається навіть у надзвичайно складних кліматичних умовах.

Додаткова ізоляція

Ще одне надзвичайно важливе гідність подібного цегли полягає в його здатності створювати додаткову теплоізоляційну захист. Як показує практика, сьогодні жодна інша різновид оздоблювального матеріалу, що по своїй ефективності, в цьому плані, не може зрівнятися з облицювальною цеглою.

Мінуси облицювальної цегли

Що стосується мінусів у подібного матеріалу, то тут хіба що варто відзначити підвищену складність його монтажу. Для правильного виконання кладки з такої цегли необхідно обов'язково мати певний досвід і певні навички. Адже навіть дуже незначні помилки, допущені при здійсненні таких робіт, здатні призвести до виникнення тріщин у зведеному облицювальному шарі, що, звичайно ж, вельми негативно позначиться на експлуатаційних характеристиках всього будови.