Як застосовувати

Профільна труба і її гідності

Профільна труба і її гідності При порівнянні профільних труб з класичними виробами, вони відрізняються своїм перетином, яке буває прямокутне або квадратне. З цієї причини їх не так часто застосовують для того, щоб облаштувати інженерні комунікації.

Вони виступають у ролі арматури для будівельних об'єктів. Великий асортимент сталевих труб доступний за наступним посиланням - металлопрокат.огд.

Профільна труба і її гідності

З використанням профільної труби облаштовуються промислові та цивільні об'єкти, різні споруди. Профільна труба може знайти застосування навіть там, де потрібно спорудити трубопровід, який буде відрізнятися невеликим навантаженням. Нерідко вона знаходить попит, коли треба спорудити огорожу або обробити приміщення.

Варто окремо зауважити, що завдяки їй можлива економія на матеріалі, адже особливістю квадратного перетину є той факт, що подібна труба максимально щільно прилягає до плоскої поверхні. За міцність конструкції відповідають ребра жорсткості, яких чотири штуки. Для виробництва профільних труб великого перерізу використовують методи холодної або гарячої деформації. Крім цього, холодна деформація сприятливо позначається на якості сталі, яка застосовується для виробництва труб. Подібні дії дозволяють одночасно з цим і поліпшити експлуатаційні характеристики матеріалу. Коли труба виготовлена, її зазначають маркуванням, де вказується товщина і розтин стінки. Для виготовлення сталевих труб в основному застосовують нелегированную і вуглецеву сталь.

Профільна труба з великим перетином за вартістю буде дешевше, ніж брус з металу, адже її вагу набагато нижче. Економічність, зручні геометричні якості, низький вага дозволяють легко транспортувати виріб, внаслідок чого зменшується і вартість доставки, порівняно з металевим брусом.

Переваги профільної труби:

• з її допомогою можна легко монтувати різні конструкції;
• вона може виступати в ролі заміни для профільної арматури, причому, за вартістю вона також буде доступніше;
• матеріали випускаються у формі квадратів чи прямокутників, що полегшує процедуру зберігання та транспортування;
• високі показники міцності на вигин і стійкості до різних навантажень статичного характеру;
• ладу будівлю з використанням профільних труб можна заощадити чималі кошти;
• не деформується і не змінює свого стану під дією температур;
• з допомогою профільних сталевих труб облаштовують різні складні архітектурні проекти.

З допомогою профільних труб можна будувати будівлі з великими прольотами, які сприймають чималі навантаження (наприклад, залізобетонне перекриття може бути довжиною до 12 метрів, коли профільна труба – 18 – 24 метри). З цієї причини даний матеріал застосовується в будівництві будівель промислового типу, складів, торгових залів, спортивних споруд, мостів і так далі.

Важливою перевагою також можна відзначити той факт, що метал по периметру профілю розподілений рівномірно, в наслідок чого вони можуть застосовуватися для стислих і стиснуто-зігнутих стержнів. Конструкції також відрізняються малою поверхнею, що полегшує і робить більш доступними процедури нанесення покриттів, що захищають від вогню. Порожнини профільних труб можуть застосовуватися для каркаса будівлі з метою закачування води. Як результат – створюється принципово нова система захисту від вогню, що особливо переважно при зведенні шкіл, лікарень або кінотеатрів.