Як застосовувати

Як вибрати дренажний насос

Як вибрати дренажний насос Сама назва дренажних насосів вказує їх область застосування – різні системи дренажного типу, при чому перекачується вода часто дуже забруднена волокнами і брудом.

Найчастіше за допомогою таких насосів, які відкачують воду з басейнів, водойм, підвальних приміщень. Також дренажні насоси можуть застосовуватися в системах поливу або колодязного водопостачання.

Існує два основних типи дренажних насосів:

1. Занурювальні. Дуже популярні пристрої, завдяки своїй компактності і порівняльної дешевизни. Найчастіше для приватних потреб вистачає потужності 600-800 Вт, з обов'язковою наявністю виконавчої частини великого обсягу, що забезпечує відкачування води великий забруднення. З їх допомогою можна висушити підвали, погреби, відкачувати воду з вигрібних ям, або подавати її з найближчих водойм. Якщо передбачається подача води хорошої чистоти, то цілком згодяться менш дорогі моделі, що володіють подібною потужністю, але в яких внутрішня камера не така широка. Для найпростіших робіт по зрошенню саду і городу існують зовсім недорогі занурювальні насоси, без особливого складного обслуговування. Головна умова – використання тільки чистої води. При виборі заглибних насосів будь-яких моделей перевага віддається наявність автоматизації. Це може бути запобіжна система від перегрівань або самоопрокидывание. Ще один хороший варіант – наявність поплавкового вимикача, який дозволяє контролювати допустимий рівень води без візуального спостереження.

2. Зовнішні. В основному стаціонарні насоси, що розміщуються біля джерела води або резервуара: відкачування проводиться за допомогою всмоктувального шланга. Обов'язковою умовою є заливка води перед початком роботи. При виборі

Як вибрати дренажний насос
відповідного агрегату даного типу краще робити перевагу європейським виробникам, що дає можливість при однакових фінансових витратах обзавестися більш надійним і легким пристроєм.

Купуючи дренажний насос, дуже важливо точно визначити його основне призначення і приблизну періодичність використання. Виходячи з цього і підбираються агрегати по потужності, продуктивності, глибині занурення, допустимого забруднення води, здатності функціонувати в специфічних умовах. Вибір рекомендується здійснювати, заручившись допомогою досвідченого консультанта.