Як застосовувати

Будівництво монолітних будівель

Будівництво монолітних будівель Процедура зведення споруд монолітним способом існує вже досить давно, так як відрізняється великою кількістю переваг. Раніше, монолітне будівництво вважали непридатним для нашого клімату, і не підходящим за архітектурними формами.

Коли проводяться www.mosbuild.com, то на них можна побачити найрізноманітніші макети та проекти. По закінченні часу монолітні конструкції стали міцно займати свою нішу, і перетворилися на красиві і практичні споруди. Будівництво монолітних будинків може здійснюватися двома способами, за допомогою тунельної або щитової опалубки. Застосування тунельної опалубки дозволяє здійснювати зведення перекриттів і стін одночасно, не дивлячись на їх висоту і ширину.

Будівництво монолітних будівель
Загальна площа квартир, у разі застосування такої технології, виходить досить солідною. Сам же процес зведення будинків, за допомогою щитової опалубки, досить трудомісткий, однак відрізняється своїми розширеними можливостями. Дана технологія дає прекрасну можливість створювати фасади практично будь-якої форми, а також надавати квартирах будь планування і метраж.

Монолітні стіни мають досить пристойною товщиною, деколи досягає 16 см, і чудовою звукоізоляцією, що дає можливість, дуже сильно економити внутрішній простір. Шумоізоляція є ще одним плюсом монолітного будівництва. Адже навіть в будинках, споруджених із цегли, міжкімнатні перегородки найчастіше виготовляються з тонких плит або гіпсокартону, які не перешкоджають проникненню шуму.

Розводка електричних комунікацій, в монолітних будинках, що здійснюється безпосередньо в ході зведення стін, що забезпечує їх захист від пошкоджень. Крім цього, подібні споруди дуже міцні і володіють високою надійністю. Усадка стін, у них, відбувається більш рівномірно, тим самим виключає появу тріщин. При зведенні монолітних конструкцій, сьогодні, використовуються тільки істинно натуральні матеріали, що робить таку технологію повністю екологічно безпечною.