Як застосовувати

Алюмінієві вікна прекрасне рішення для сучасного будинку

Алюмінієві вікна прекрасне рішення для сучасного будинку Алюмінієві віконні конструкції сьогодні користуються надзвичайно широкою популярністю при зведенні різного роду громадсько-адміністративних і офісних будівель.

Що ж стосується власників житлових приміщень, то велика частина з них сьогодні як і раніше дотримується думки, що цей метал є досить «холодним». Однак якщо виходити з практики, то подібні побоювання можна вважати абсолютно зайвими, оскільки застосовувані зараз інноваційні технології дають можливість виробляти з алюмінієвого профілю максимально енергоефективні та високоякісні віконні конструкції, ідеально відповідні для використання у сфері індивідуального будівництва.

Теплі профілі з алюмінію

Алюмінієві вікна прекрасне рішення для сучасного будинку
По своїй конструкції, що виготовляється з алюмінію профіль може бути як безпосередньо «холодним», так і «теплим». Вироби першого типу, як правило, виготовляються повністю з алюмінію і відрізняються досить невисокими показниками в плані теплоізоляції. «Теплі» ж профілі, на відміну від них, мають більш високі теплоізоляційні властивості, і зазвичай складаються з декількох окремих секцій з додатковими дерев'яними або пластиковими прокладками, які, як раз, і стають відмінним бар'єром для витоку тепла.

Також сьогодні на ринку почали з'являтися і особливі високотехнологічні види алюмінієвих вікон, важливою особливістю і перевагою яких вважається застосування в їх конструкції спеціального аерогелю, інноваційного матеріалу, що володіє чудовими показниками в плані герметичності, а також тепло - і шумоизолции. У разі спільного застосування з енергоефективними склопакетами, подібні віконні конструкції можуть застосовуватися навіть в умовах неймовірно суворого клімату.

Переваги алюмінію

Алюмінієві вікна прекрасне рішення для сучасного будинку
Одним з найбільш істотних плюсів у такого типу вікон, вважається їх вельми солідна довговічність і неймовірна міцність. При цьому дані параметри здебільшого залежать від безпосередньої обробки самих профілів, які сьогодні найчастіше бувають анодованими або мають особливе захисне покриття. Профіль другого типу, в подібній ситуації, є найбільш доцільним, оскільки тут зазвичай застосовується спеціальний поліефірний тип лаку, здатний не тільки дуже серйозно підвищувати показники міцності біля вікон, але і робити їх більш стійкими до випадкових подряпин і корозії.

Крім безпосередньої міцності, алюміній також досить вигідно відрізняється і своєю неймовірною легкістю і особливою пластичністю. Все це, в свою чергу, дає можливість надавати таким вікон абсолютно будь-які форми і розміри, що, природно, відкриває просто необмежені можливості у сфері сучасного скління.