Як застосовувати

Композитні панелі прекрасне рішення у сфері будівництва

Композитні панелі прекрасне рішення у сфері будівництва Сьогодні, незважаючи на внесені економічною кризою суттєві корективи, будівельна галузь продовжує досить успішно розвиватися. Завдяки появі інноваційних технологій, у наші дні в дану область почали досить активно впроваджуватися нові різновиди матеріалів, які в максимальній мірі відповідають всім потребам забудовників.

При цьому найбільш суттєвим попитом серед них, звичайно ж, користуються ті, що відрізняються особливою простотою у використанні. Найбільшою мірою всім цим вимогам, якраз і відповідають композитні панелі.

Особливості композитних панелей та їх властивості

Композитні панелі прекрасне рішення у сфері будівництва
Говорячи про особливості композитних панелей, відразу ж слід зазначити, що подібний матеріал, це свого роду багатошаровий пиріг, що складається з двох пофарбованих листів алюмінію і особливою, повністю негорючою мінеральної або пластиковою прошарку. Щоб уникнути випадкових пошкоджень, пофарбовані поверхні у таких панелей в обов'язковому порядку покриваються спеціальним захисним покриттям (у вигляді особливої плівки), яке дуже легко знімається, після завершення їх монтажу.

До найбільш істотних переваг у подібних панелей, слід віднести їх неймовірно високу міцність, а також той факт, що з їх допомогою можна без особливих проблем створювати різні об'ємні форми. Такі панелі відрізняються своїм досить невеликою вагою, високим показником жорсткості і, звичайно ж, завдяки неймовірно великій колірній палітрі, чудовими дизайнерськими властивостями.

Композитні алюмінієві панелі відрізняються надзвичайно високою стійкістю до значних перепадів температури і, до того ж, при випадковому спалах вони абсолютно не виділяють токсинів. До мінуса у таких панелей можна хіба що тільки віднести їх досить низькі теплоізоляційні показники, однак це повною мірою компенсується здатністю подібного матеріалу трансформуватися практично в будь-які форми, а також особливою легкістю його застосування.

Сфера використання панелей

Композитні панелі прекрасне рішення у сфері будівництва
Застосування подібних панелей при облаштуванні фасадних конструкцій, дозволяє створювати досить економічні і, одночасно з цим, неймовірно оригінальні дизайнерські рішення, причому з використанням лише мінімального набору інструментів. Використання даних виробів при спорудженні вентильованих фасадних конструкцій, сприятиме вельми значного підвищення в основних стін звукоізоляційних показників, а також досить істотно послаблювати їх можливу вібрацію.