Як застосовувати

Яким буває монтажний клей

Яким буває монтажний клей Реалізуючи будь-який вид обробки, доводиться мати справу з наявністю окремих декоруючих елементів, що потребують установки. Для їх кріплення застосовується цілий ряд способів, і один з найпоширеніших – використання монтажного клею.

Це дуже універсальний засіб в окремих моментах є практично безальтернативним, тому розробники яким потрібна оперативна пам'ять westcomp.ru представляють його у великій гамі різновидів, що відрізняються як ціною, так і спеціалізацією. Останній критерій є найважливішим при виборі клею, адже часто його складу підходить саме конкретного переліку матеріалів.

Для того, щоб полегшити вибір матеріалу, монтажний клей розподіляють на три основних групи:

1. Універсальний. Друга назва речовини – рідкі цвяхи. Складаються з клейкої маси на основі каучуку і окремих полімерів. Область використання даного виду відрізняється значною просторістю: на нього монтують стельову плитку, різний панелі, листи ДВП і ЛДСП і багато іншого. Водно-дисперсійна різновид даного клею відрізняється екологічною нешкідливістю, проте поступається за монтажним показниками рідким цвяхів, що мають в основі натуральні компоненти. Однак через токсичних випарів такий вид клею в основному застосовується для роботи на вулиці. Найпоширеніша упаковка універсального клею – тюбик в 300 мл Даний вид клею дуже широко застосовується в будівництві, відрізняючись високими монтажними властивостями.

2. Сухий гіпсовий. Складається з гіпсу і додаткових компонентів, приводиться в готовність додаванням зазначеного на упаковці кількості води. На такий клей кріплять гіпсокартонні плити, кахельну плитку та інші подібні матеріали. Клей відрізняється пластичністю, однак сохне довше, ніж універсальний. Проте ця особливість дозволяє проводити коригування закріплених елементів.

Яким буває монтажний клей

3. З поліуретану. Експлуатаційні якості речовини досить високі, що і пояснює його застосування не тільки в будівельній сфері, але також у сфері машино - та авіабудування. В основі поліуретанового клею лежить синтетична речовина, здатне фіксувати великий спектр матеріалів. Володіє хорошою стійкістю по відношенню до дії таких активних речовин, як бензин, кислоти, всілякі масла. Може бути як рідким, так і у вигляді пасти. Речовина не піддається руйнівним діям грибка і цвілі, що дозволяє експлуатувати його в умовах підвищеної вологості. Відрізняється великим спектром склеюваних матеріалів.