Як правильно

Вибір і зберігання цементу

Вибір і зберігання цементу Цемент – це найважливіший матеріал, що використовується в будівництві.

На будівельному ринку з'явилося декілька видів матеріалу, деякі чудово підходять для будівництва котеджу, а деякі використовуються для будівництва доріг і мостів.

Цемент - це порошкоподібний матеріал, активно використовується в будівництві. При з'єднанні з водою перетворюється на масу, яка з часом твердне і виходить твердий камінь. Важливо своєчасно використовувати та правильно зберігати даний будівельний матеріал, в іншому випадку він може зіпсуватися і всі вкладені кошти будуть втрачені.

Види цементу

#10102; Швидкодіючий цемент – швидко стає твердим. Часто застосовується для бетонних конструкцій, фундаменту;

#10102; Портландцемент – використовують у будівництві будинків. Матеріал роблять з гіпсу, портландцементного клінкеру;

#10102; Гідрофобний – матеріал має мінімальну водопоглощаемость і володіє хорошою морозостійкістю.

На сьогоднішній день у продажу можна зустріти розмаїття видів цементу. За допомогою спеціального маркування можна зрозуміти вид матеріалу. Буквою «Д» вказують відсоток містяться добавок у цементі. Буква «М» означає максимальну ступінь навантаження. Отримати інформацію про цемент можна у будівельників або виконроба, який зможе порадити необхідну кількість мішків цементу і який вид краще всього підійде для будівництва. При неправильно підібраному стройматериале конструкція може не витримати навантажень, що спричинить за собою витрату додаткових коштів і часу.

Цемент краще всього купувати на будівельних ринках, або в спеціалізованих магазинах. При виникненні труднощів при виборі можна звернутися до продавця-консультанта, який підкаже який цемент ідеально підійде для робіт.

У разі, якщо виникла необхідність придбати цемент у великій кількості, то можна його зберігати в гаражі і при цьому здійснювати контроль по витраті матеріалу і умов зберігання. Або, як варіант, можна зберігати матеріал на складі у постачальника. При здійсненні великої покупки деякі компанії дозволяють якийсь час на своїх складах зберігати цемент не вимагаючи додаткової плати.