Як правильно

Як правильно підібрати ламінат для теплої підлоги

Як правильно підібрати ламінат для теплої підлоги Почати хочеться з того, що в даний час, майже кожен ламінат в середньому і дорогому сегменті сумісний з теплими підлогами. Про це заявляють виробники, підкріплюючи це відповідними офіційними документами, в яких відображені дані певних експертиз, які однозначно свідчать про можливість використання підігріву.

Сміємо Вас запевнити, що дані документи будуть правдивими і відповідають вимогам застосовуваним до підлоговим покриттям, по відношенню до яких відбувається невеликий нагрів.

Вимоги до ламінату

Як правило, нагреваемое підлогове покриття повинне відповідати наступним вимогам:

- Він не повинен розсихатися і розходитися в замках;

- Він повинен виділяти строго певну кількість шкідливих речовин.

Говорячи про першому тезі слід відзначити, що ламінат, сумісний з теплими підлогами ніколи не розійдеться в місцях з'єднання замків. Підлогове покриття, яким протипоказаний нагрівання, що може розійтися по стиках, навіть під час легкого нагрівання. Зовнішній вигляд такої підлоги мало кому сподобається. Заспокоює лише одне, що в даний час практично не залишилося ламінату, який фізично не витримував би легких перепадів температури. Хоча 10-15 років тому це було звичайним явищем.

Як правильно підібрати ламінат для теплої підлоги
На сьогоднішній день, нас більше хвилює друга теза, який пов'язаний з екологічністю ламінованого підлогового покриття. Сьогодні, як правило, ламінат може підходити або не підходити до теплим полам тільки через виділення певної кількості шкідливих речовин.
Якщо цих речовин виділяється не багато, то цей ламінат підходить, якщо багато, то немає. У спеціалізованих документах визначають рівень небажаних випарів існують навіть загальноприйняті норми, які знайшли своє відображення в відповідних міжнародних стандартах. Так що купуючи ламелі з можливістю підігріву, ви обираєте для себе, як правило, більш екологічно-чистий ламінат.

Екологічно-чистий ламінат

Мало хто знає, але існує ламінат, який не виділяє ніяких шкідливих речовин при нагріванні. Це ламіновані підлоги, що виготовлені з використанням акрилатних смол. Звичайний ламінат виготовляють з використанням меламінових смол, які містять формальдегід. Саме формальдегід, точніше його пари виділяються при нагріванні підлогового покриття більше ніж на 5 градусів. Тому, якщо ви хочете постелити у себе екологічно-чисту підлогу, то ми радимо вам використовувати акрилатних ламінат.