Як правильно

Робота з перфоратором

Робота з перфоратором Хочете застосувати перфоратори під час роботи, врахуйте, що для того щоб краще захистити себе від пилу і бруду необхідно придбати спеціальний захисний костюм.

Потім добре прочитати, що додається до апарату інструкцію і ознайомитися з усіма наявними тонкощами.

Як коробити перфоратором

Давайте розглянемо, як правильно здійснюється робота з перфоратором, перш ніж його включити в електромережу. Встановлювати ж робочий режим необхідно заздалегідь.

Починаючи роботу, приблизно близько хвилини після включення, дозвольте від перфоратори master.com.ua попрацювати вхолосту. Якщо несподівано з'являться сторонні звуки, то відразу ж вимкніть обладнання і зверніться до майстра. Запам'ятайте, сторонні стуки, шуми, запах гару і сильна вібрація зазвичай ні до чого доброго не приводять!

Ні в якому разі не натискайте на перфоратор під час робочого процесу сильно. Інакше він може швидко зламатися.

Робота з перфоратором
Робота з перфоратором

Режим удару

Щоб уникнути пошкоджень використовуйте тільки за призначенням. Виробники зазвичай на перфоратори встановлюють реверси і функції «свердління з ударом». Виберіть кращу модель конструкції, вона стане вам у нагоді під час будівництва різних житлових і робочих будівель.

Якщо вибраний вами перфоратор не має запобіжної муфти, то намагайтеся, використовувати його тільки застосовуючи низькі обороти, не допускаючи перекосу бура. Інакше може бути непередбачувана ситуація.

Витягуючи періодично бур з дірок, обов'язково видаляйте з нього пил і бруд. Це допоможе вам значно полегшити роботу.

Робота з перфоратором
Штробіть ж перфоратором можна практично все, про що написано вище. Змінювати положення режиму при роботі перфоратора ні в якому разі не можна!

Приступаючи до роботи, необхідно перевести тумблер на картинку «молотка». Потім міцно тримаючи його в руці, включити і прикласти до тієї поверхні, на якій потрібно просвердлити дірку.

Далі встановити перемикач в режим удару, в тому положенні, який розташований на інструменті і не сильно натиснути на конструкцію. Лише так у вас вийде позитивний результат.

Наткнувшись на шматок арматури, особливу увагу зверніть на те, що апарат потрібно відразу ж вимкнути. Якщо намагатися утримувати його в руках, то може відбутися втрата контролю над робочим ходом приладу, а з цього нічого хорошого може не вийти.