Як правильно

Як правильно залити фундамент під гараж

Як правильно залити фундамент під гараж Абсолютно перед кожним автовласником колись, але постає гостро питання про будівництво гаража. Таку споруду можна звести самостійно або ж запросити фахівців для здійснення цих робіт.

Але будь-яке будівництво починається з зведення міцної фундаментальної основи. Адже важливо, щоб фундамент зміг витримати всю конструкцію майбутньої споруди.

Який фундамент для гаража вибрати?

Спочатку варто зрозуміти, який фундамент краще зробити при будівництві гаража. Для цього потрібно враховувати вагу і розміри майбутньої будови. Коли планується використовувати важкі матеріали при будівництві гаража, і він буде досить великий, то відповідно і фундамент для даної споруди краще зробити більш міцний. У більшості випадків, для гаража застосовується стрічковий вид фундаменту. Цей фундамент підходить для не занадто великих будівель.

Всі геологічні роботи по визначенню характеристик грунту бажано довірити хорошим фахівцям, оскільки для цього потрібно володіти певними знаннями та мати специфічне обладнання.

Найбільше для будівництва гаража підходить фундаментальна основа із залізобетонних блоків. При цьому можна використовувати орендовану або незнімну опалубку під час заливки фундаменту. Опалубку рекомендується купувати в магазині у вже готовому стані, вона набагато міцніша саморобного варіанти.

Зведення фундаменту

Після того, як закінчилися геологічні роботи, потрібно вирити траншею з необхідною глибиною та розміром. На дно виритої траншеї знадобиться викласти пісок разом зі щебенем, пролити його ретельно водою і добре протрамбовать. Потім встановлюється опалубка і добре закріплюється. Заздалегідь підготовлений бетон заливається вручну. Заливку фундаменту слід проводити декількома шарами. Кожен шар обов'язково потрібно розрівнювати перш ніж заливати наступний. Коли бетон повністю висохне, необхідно прикріпити на його підстава зверху і з боків, якісний гідроізоляційний матеріал.