Як правильно

Меблі найважливіша частина дизайну інтер'єру

Меблі найважливіша частина дизайну інтер'єру

Побудувати власний будинок і обставити його гарною меблями — світла мрія кожної людини. І це — незалежно від соціального стану та рівня добробуту. Привабливість меблевих наборів багато в чому залежить від якості фурнітури.

Сьогодні confirmat.kz пропонують безліч корисних дрібниць, здатних надати меблів новий вид та статус.


Взаємодія елементів в дизайні інтер'єру


Створення якісного, унікального дизайну інтер'єру дрібниць немає. Значення у цій важливій справі має все:


  • якість і матеріали обробки;

  • якість виконання оздоблювальних робіт;

  • предмети декору;

  • меблі.

Всі ці елементи повинні підбиратися в повній відповідності з задуманим стилем інтер'єру і правильно взаємодіяти один з одним, складаючи цілісну композицію. Дивно бачити, наприклад, різьблене узголів'я ліжка в спальні, виконаної в сучасному мінімалістичному стилі, а корпусні меблі строгих геометричних форм буде виглядати дещо неприродно у бароковій вітальні.

Елементами декору в створенні якогось конкретного стилю надається велике значення. Хромовані накладки на кухонних меблів зі скла та пластику підкреслять особливості стилю Хай-тек, а кілька заплутана (але без фанатизму) меблева фурнітура доречна в класичному стилі. Тобто всі елементи, навіть самі незначні, вступають у взаємодію, а в результаті створюється цілісна картина.


Меблі в інтер'єрі


Меблів у створенні дизайну інтер'єру належить вирішальна роль — в цьому сходяться практично всі дизайнери. Правда, не варто розглядати предмети обстановки відокремлено від інших елементів, як це вже було сказано вище. Головне — щоб кожен елемент меблевого набору був частиною цілого.


При цьому важливу роль відіграє правильно підібрана меблева фурнітура, в тому числі і декоративна. Створення окремих предметів обстановки і цілих наборів без кріпильних деталей неможливо в принципі. Це різноманітні петлі, кронштейни, власники і багато іншого. В процесі експлуатації ця фурнітура піддається значним навантаженням, тому її якості необхідно приділяти належну увагу.

Інша частина фурнітури для меблів — декоративна. Це різноманітні ручки, декоративні накладки, заглушки та інші елементи, які використовуються для прикраси і додання меблів певного стилю. І якщо кріпильна фурнітура особливого значення в дизайні не має, то декоративної належить роль куди важливіше. Тим більше що використовувати декоративні елементи можна в будь-який час для внесення змін у стиль приміщення в цілому. Для цього досить вибрати і купити самі відповідні деталі декоративної фурнітури і грамотно використовувати їх.