Як правильно

Наливна підлога

Наливна підлога Характеризуються зносостійкістю і великим терміном експлуатації, рівним 40 років. До того ж вони є екологічно чистими і на відміну від інших видів покриття, шви повністю відсутні.

Можна використовувати без інших додаткових покриттів, але і в теж час в поєднанні з теплими підлогами забезпечується тепло і затишок.

Як правильно і з чого почати робити наливні підлоги самому?

В першу чергу необхідно ретельно очистити з допомогою миючих засобів покриваєму поверхню від залишків клею, масла, фарб.

Зробити це потрібно для того, щоб з'єднання між підставою і наливним підлогою було щільним і не відбувалося ослаблення. Після якісного виконання наведеної вище процедури, коли ми будемо виконувати заливку, спінювання не буде.

Далі добиваємося потрібної висоти підлоги, виставляючи маяки з допомогою лазерного рівня, і тільки потім починаємо заливати підлогу. Щоб підлога була рівною, заповнюють окремо деякі частини підлоги. У випадку, якщо підлога залитий нерівномірно, вирівнюємо його, використовуючи шпатель.

Бажано, по закінченні всіх робіт, щоб протягом двох діб сонця і протягів в приміщенні не було. При цьому, місяць ви не повинні експлуатувати підлогу.

Наливна підлога
Наливна підлога

Існує кілька видів вищенаведеного підлогового покриття: епоксидні, поліуретанові, на ефірних маслах, акрилові. Позитивними якостями володіють всі види наливних підлог, але ціна у всіх різна.

Поради від професіоналів

Дорожче буде вважатися те підлогове покриття, основою якого є спеціальний органічний склад. Підлога, виконаний на цементній основі, вводиться в експлуатацію з захисним покриттям, в результаті яке швидко витирається.

Наливна підлога
Крім усього сказаного, наливні підлоги можна виконувати різними по товщині і формі. Випадково упустивши в міру важкий предмет, ви не будете переживати про стан поверхні, адже наливні підлоги характеризуються високою ударною міцністю і можуть використовуватися навіть в адміністративних будівлях.

Мити підлогу можна будь-яким миючим засобом на ваш вибір з-за високої хімічної стійкості до ПММ. Цікавий даний вид підлогового покриття і тим, що можна нанести на підлогу будь-якої складності картину або візерунок. Завдяки цьому фактору з'явилися 3D наливні підлоги, де використовується прозоре покриття і особливий матеріал, при цьому всі властивості зберігаються, а естетичності додасться.