Як правильно

Як правильно вибирати і поклеїти стіни физилиновые шпалери

Як правильно вибирати і поклеїти стіни физилиновые шпалери Вирішили робити ремонт квартири своїми руками? Тоді у всіх тонкощах треба гарненько розібратися самостійно, щоб потім не кусати лікті від даремно витрачених коштів і часу.

Адже ви робите ремонт для себе, а не для сусіда! Тому все повинно бути якісно і красиво.

Тепер потрібно визначитися з типом ремонту. Що конкретно ви хочете – повний капітальний, з перенесенням несучих конструкцій, дверей, переробкою підлог; або всього лише косметичний, щоб освіжити й обновити свою квартирку. Якщо ви робите ремонт вперше в житті, то абсолютно точно вам краще зупинитися на другому вигляді ремонту: він не настільки складний і масштабний, як перший, і не забере у вас багато грошей, сил і часу.

Для косметичного ремонту головне – це заміна шпалер. Сьогодні великою популярністю на ринку користуються саме флізелінові. На них ми і зупинимо свій вибір.

Як правильно клеїти бамбукові шпалери – запитаєте ви. Набагато простіше, ніж всі інші види!

Як правильно вибирати і поклеїти стіни физилиновые шпалери
І ось чому:
1. Вони не настільки вимогливі до попередньої підготовки стін і легко маскують всі нерівні поверхні.
2. Вони легкі і в той же час міцні, так як зроблені з нетканого матеріалу – флізеліну, чимось схожого на скловолокно, але складається насправді з текстильних та целюлозних волокон. Завдяки такому складу, вони обходяться без додавання хімічних речовин, що підвищують міцність шпалер. І тому флізелінові шпалери не токсичні, що теж приємно.
3. І, напевно, головне їх достоїнство в тому, що клей наноситься тільки на стіну, шпалери прикладаються і легко з'єднуються між собою. Після висихання у вас не буде ні бульбашок, ні зморшок, ні здуття. Часто ці шпалери використовують при обклеюванні стін в новобудовах, так як аналогів по вологостійкості у них ще немає.

Тим не менш, є деякі правила при їх укладанні. В першу чергу, увагу потрібно приділити клеї, він повинен бути спеціальним, підібраних строго по інструкції. Після висихання клей не жовтіє, а стає напівпрозорим. На стиках зайвий клей потрібно відразу ж видаляти, інакше потім в цих місцях колір фарби на шпалерах зміниться.

Флізелінові шпалери можна навіть попередньо не різати на смуги, а клеїти прямо з рулону, обрізаючи край плінтуса спеціальним ножем. Але якщо вони з малюнком, то, звичайно, потрібно різати так, щоб малюнок співпадав. І ще одним плюсом є можливість фарбування і подальшого перефарбовування шпалер (через півроку, наприклад, коли колір набридне). Фарба підбирається на водній основі. З допомогою додавання і видалення шарів інтенсивність кольору можна варьироваь, досягаючи вражаючих ефектів!