Як правильно

Колодязь на заміській ділянці

Колодязь на заміській ділянці Заміський будинок сьогодні – це мрія багатьох жителів мегаполісів. Для повноти комфорту заміського життя необхідно виконати інженерне благоустрій котеджу.

При цьому автономне водопостачання є головною частиною всіх робіт.

Колодязь як основа автономного водопостачання

В заміських селищах часто не буває централізованих водопровідних мереж, і жителям доводиться ходити з відрами до найближчої водорозбірної колонки, яка може бути розташована не так вже й близько. А це викликає немало труднощів, наприклад, при поливі рослин або під час грандіозної прання. Неможливо пристрій штучного декоративного водоймища та інших елементів ландшафтного дизайну, пов'язаних з використанням води. Отже, потрібно шукати інші способи добування води, один з яких – пристрій на ділянці колодязя.

При правильно виконаних роботах по облаштуванню, акуратною експлуатації і обслуговуванні, частиною якого є своєчасна mokolodec.ru, колодязь здатний повністю забезпечити чистою водою невелике домоволодіння. При цьому без особливої праці можна виконати забір води з колодязя за допомогою заглибного насоса і спроектувати водопровід з введенням в будинок. Таким чином, проблема водопостачання буде повністю вирішена.

Колодязь: особливості експлуатації та обслуговування

Колодязь на заміській ділянці можна виконати з використанням як залізобетонних кілець, так і дерев'яного зрубу. Другий варіант вважається більш екологічним, але вимагає акуратності в експлуатації і складніше в обслуговуванні. Але в будь-якому випадку своєчасна mokolodec.ru як і в будь-якому іншому місці, є необхідністю. І цьому є причини.

В процесі експлуатації:

  • на стінках колодязя накопичується органіка;

  • в колодязь, потрапляє різне сміття і пил – навіть при гранично акуратною експлуатації;

  • розвиваються різні мікроорганізми, включаючи хвороботворних;

  • вода набуває неприємного присмаку, втрачає колишню прозорість;

  • стає гірше якість подається в будинок води в цілому.
  • Все це призводить до необхідності виконати чистку колодязя. Причому чим помітніше проблеми з якістю води, тим складніше її виконати.

    Чистка колодязя – процес досить трудомісткий, хоча і не особливо складний. Звичайно, виконати її можна і своїми руками – при наявності відповідного досвіду. Але якщо такого досвіду немає, краще при появі перших ознак погіршення якості води зателефонувати фахівцям. Приїхавши на ділянку, працівники спеціалізованої компанії зроблять чистку колодязя, і в результаті господарі домоволодіння знову зможуть насолоджуватися чистою і смачною водою з свого колодязя.