Як правильно

Фасадні системи

Фасадні системи Нинішня життя у всіх аспектах вимагає не тільки естетики, але і практичності. Це стосується і будівництва. Так, раніше фасадні системи (нині - сайдинг) швидше були окрасою будівлі, ніж виконували якусь більш істотну функцію.

Але сучасні знахідки у вигляді будівельних матеріалів дозволяють не лише облагородити зовнішні стіни будівель, але і утеплити їх, захистити від вологи, втрати тепла, руйнувань і т. д.

З'явилися так звані «вентильовані фасади». Вони монтуються так, що від стіни до облицювання залишається зазор, в якому безперешкодно циркулює повітря. Також від якості матеріалів буде залежати, наскільки корисними і практичними будуть фасади.

Для того щоб правильно вибрати матеріал al-fas.ru, потрібно враховувати індивідуальні особливості будови та кліматичні умови. Логічно вибрані матеріали і якісний монтаж дозволить в холодний період скорочувати споживання тепла і тим самим економити на опаленні.

Крім того, утепливши стіни зовні, внутрішній простір не постраждає і не буде скорочено.

Полістирол – матеріал, який лідирує серед матеріалів, використовуваних для фасадних систем. Він вважається екологічним, прекрасно справляється з вологістю і витривалий при низькій температурі, а, отже, не виникне цвілі.

Полістирол стійкий до впливу агресивних хімічних сполук. Комахою полістирол не до смаку, тому захищений від їх втручання і шкоди.

Поряд з полістиролом для утеплення будівель набувають скловолокно, кам'яну вату, банальний пінопласт.

Однак який би якісний не був матеріал для фасадів, можна зіпсувати все невірними розрахунками і неакуратною роботою. Тому довіряти утеплення стін потрібно лише кваліфікованим фахівцям будівельних фірм.

В фасадну систему входять базові та додаткові матеріали. Професіонали знають, що для монтажу потрібні гідроізоляційні і пароізоляційні плівки.

З декоративної точки зору фасадні системи також можуть бути корисні, оскільки здатні вирівняти поверхню стін. Різноманітність кольорів матеріалів дозволяє зробити будь-яку будівлю особливим – яскравим, або, навпаки – у дипломатичних, стриманих тонах.

Часто компанії з продажу будівельних матеріалів пропонують свої послуги монтажу на вигідних для клієнта умовах. Це непоганий варіант заощадити.

За матеріалами сайту: al-fas.ru