Як правильно

Фальцева покрівля

Фальцева покрівля При зведенні будинку покрівля грає велику і важливу роль. Вона захищає дах над головою, захищає сам будинок від атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і багатьох інших перешкод.

Саме тому покрівля не повинна бути дешевою, а повинні бути надійною і міцною. За всіма такими критеріями відмінно підійде фальцева покрівля.

Фальцева покрівля – це один з найбільш надійних і міцних способів покрівлі лазні, будинку, сараю або гаража. А все тому, що вода, вітер і інше просто не можуть просочиться крізь грамотно і правильно зроблену фальцевую покрівлю. Якщо майстер на всі 100 відсотків і добросовісно виконав свою роботу, то така покрівля прослужить довго і надійно. Цей вид покрівлі прийшов до нас зовсім недавно з Європи. Там вона знайшла популярність і затребуваність, а тепер підкорює нас.

Як завжди, даний вид робіт вимагає увагу, багато праці і часу. Тому, якщо ці роботи складні, то для їх виконання потрібно найняти спеціально навченого людини. Цю роботу з легкістю зможе зробити покрівельник-бляхар. Цей майстер вважається найкращим. Перед початком робіт потрібно подумати про інструменти, які допоможуть якісно та швидко зробити монтаж фальцевої покрівлі.

Фальцева покрівля
Інструменти, які знадобляться для роботи:
• Шляйзер - відбиває і приєднує металеві кінцівки.
• Рулетка.
• Молоток.
• Набір ножиць: для повздовжнього різання, праві, ліві і щипці.
• Щипці для одинарного і подвійного фальца.
• Кроильный оцинкований цвях для кріплення.
• Крайні саморізи.
• Нерухомий климер.

Фальцева покрівля
Щоб здійснити фальцевую покрівлю, потрібно дотримуватися ці етапах роботи:
1. На покрівлю потрібно прикрутити карнизну планку під колір покрівлі, саморізами. Монтаж даного листа відбувається за допомогою нерухомих климеров. Прибивати їх потрібно на відстані 50-60 см молотком. Сходження прикріпити одинарними щипцями.
2. Потім пройтися подвійними щипцями. Загнути кінці з допомогою щипців.
3. Підрівняти крайку можна за допомогою ножиць. Потім обжати щипцями.

В кінцевому етапі вийде дуже міцна і тверда конструкція, що не буде дозволяти проникати воді і повітрю.