Як правильно

Як самостійно обклеїти плівкою меблі

Як самостійно обклеїти плівкою меблі З таким матеріалом, як самоклеюча плівка знайомі всі. Її використовують досить широко, адже вона дуже проста і зручна в роботі.

Цей обробний матеріал має наступні переваги:

#10004; його можна легко наклеїти на будь-який тип поверхні;

#10004; довговічність, стрічка представлена у великій кількості квітів, практичність, екологічність.

Самоклеюча плівка дає можливість оновити старі меблі, давно втратила відмінний зовнішній вигляд.

Як обклеїти меблі самоклеючою плівкою власноруч

Так, сама процедура обклеювання старої або ж просто пошкодженої меблів не найскладніша, але тим не менш вимагає теоретичних знань, для того щоб домогтися в результаті красиво і якісно виконаної роботи.

Перед тим як купувати плівку, треба поміряти яких розмірів меблі і провести розрахунок необхідної кількості матеріалу. А ось вже за отриманими даними, вирішити, які рулони потрібно брати, визначити необхідну кількість.

Етапи обклеювання меблів за допомогою плівки:

#10004; спочатку потрібно підготувати стару меблі, якщо є ручки або що-небудь подібне (всі елементи декору), тоді їх треба здобути;

#10004; наступний крок - це підготовка поверхні, її треба промити і провести роботи по знежиренню, тоді плівка буде триматися дуже довго. Що знежирити використовуйте етиловий спирт, ну або як альтернатива підійдуть також миючі засоби. Але, всі ці дії ефективні, якщо це полірована або ж, покрита лаком поверхню. У випадку з фанерою або натуральній дошкою треба виробляти грунтування за допомогою клею (краще використовувати шпалерний - метиловий або можна використовувати поліефірний клей) або ж поліефірного лаку. При наявності тріщин на поверхні меблів чи іншого роду пошкоджень їх треба усунути. Берете наждачний папір, шпаклівку і в кінці покриваєте акриловим грунтом.

#10004; завершальний етап вирізати шматки плівки необхідних розмірів і обклеїти меблі.

Як правильно обклеїти меблів

Основна проблема при обклеюванні – це освіта під плівкою бульбашок. Як же цього уникнути? Все дуже просто треба відклеїти додатковий шар паперу від плівки, і почати прикладати до поверхні поступово проробляти таку дію за кілька сантиметрів. Ту частину, яка приклеюється потрібно розгладжувати чистою і головне, сухою ганчіркою.

Таким чином, ви позбудетеся від бульбашок, а плівка буде приклеєна рівно і щільно. Ось і все, ваша меблі готова, потрібно лише прикрутити на місце весь декор і ваша меблі буде виглядати чудово.