Як правильно

Дитяча кімната по Фен-Шуй

Дитяча кімната по Фен-Шуй Коли в родині з'являється дитина, у батьків спрацьовує батьківські інстинкти. Одним з них є зробити все, щоб у їхньої дитини було все найкраще, в тому числі і дитяча кімната.

У настільки розвинений століття свідомості і технологій все більше батьків задаються питанням «Як правильно оформити та поділити на зони дитячу?». У зв'язку з цим більшість згадує про техніку Фен-Шуй, яка повинна правильно спрямувати потоки енергії від оточуючих предметів і створити благодійні умови для розвитку малюка.

При правильному підході до цієї техніки, необхідно також розрізняти вікові рамки дитини. З перших днів життя і приблизно до дошкільного віку в спальні будуть переважати ігрові зони, які будуть сприяти правильному розвитку дитини. Якщо брати до уваги період від шкільного до підліткового віку, тоді зони потрібно розширити, їх ставати три: зона відпочинку, ігрова зона і робоча зона.

Отже, давайте ближче розглянемо основні принципи зонування по Фен-Шуй:

#10102; Параметри кімнати – довжина, ширина, висота спальні, також наявність тільки прямих кутів. Бажано, щоб вікно було на сході, адже саме ця сторона світу асоціюється із зростанням і розвитком.

#10103; Оформлення дитячої – віддавайте перевагу всьому природному, від матеріалів, які використовуються в обробці до меблів. Бажано купувати нові меблі тут www.osvito.com з гострими кутами, так як саме вони провокують появу негативної, агресивної енергії. Сприятливими кольорами для дитячої вважаються синій і жовтий, які допомагають концентрувати увагу і впливають на загальне самопочуття.

#10104; Освітлення. За Фен-Шуй важливе варто звернути увагу не тільки на природне освітлення, але і на штучне. Важливо наявність люстри в центрі кімнати, а також кількох бра на стінах, які краще розташовувати на різних рівнях.

Дитяча кімната по Фен-Шуй
Дитяча кімната по Фен-Шуй

У зоні відпочинку центральне місце займає ліжко, її фахівці радять встановлювати біля східної стіни, але так, щоб ноги дитини не були спрямовані в бік дверей.

Ігрову зону краще розташувати в центрі кімнати, так як в центрі знаходиться більш активна енергія.

Основним елементом меблів робочої зони є стіл. Його потрібно розташувати в безпосередній близькості з вікном, при цьому бажано, щоб дитина знаходився спиною до стіни, це не дозволить йому відволікатися на те, що відбувається позаду нього і бачити загальне простір.