Як правильно

Етапи будівництва торгових комплексів

Етапи будівництва торгових комплексів Весь процес будівництва торгового центру складається з безлічі етапів, кожен з яких повинен виконуватися тільки спеціалістами з великим практичним досвідом.

Сьогодні за професійною допомогою ви можете звернутися в компанію «АЙМЕКС – ГРУП».

З яких етапів складається захід зі зведення торгового комплексу?

  • Підготовчий етап будівництва починається з вибору ділянки та його дослідження. На даному етапі кваліфіковані фахівці визначають можливий відсоток усадки будівлі в процесі експлуатації, а також те, на якій глибині знаходяться грунтові води.

  • Якщо результати досліджень дали позитивні результати можна приступати до наступного не менш трудомісткого етапу. Для того щоб почати будівництво, необхідно перш отримати на це дозвіл у місцевої влади. Сьогодні замовникові зовсім не обов'язково робити це самостійно, так як співробітники компанії «АЙМЕКС – ГРУП» можуть взяти подібні клопоти на себе.

  • На третьому етапі підготовки до будівництва висококласні сертифіковані інженери, архітектори та дизайнери приступають до розробки проекту. Для цього спочатку маркетологи проводять дослідження, щоб визначити оптимально рентабельну концепцію торгового центру. В процесі розробки проекту громадської будівлі фахівці враховують безліч нюансів. Насамперед, необхідно правильно продумати розташування приміщень, які будуть здаватися в оренду. Також слід правильно продумати маршрут потоку відвідувачів, освітлення, розташування складів, ескалаторів і сходів. Крім того за результатами досліджень визначається поверховість будівлі і вартість оренди одного квадратного метра.

  • Будівництво починається тільки після складання і затвердження кошторису. Компанія «АЙМЕКС – ГРУП» в подібному проекті виступає в якості генерального підрядника. Всі етапи будівництва від закладки фундаменту до здачі об'єкта в експлуатацію знаходяться під авторським наглядом. По завершенні будівництва замовник отримує всі необхідні документи та право на технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації об'єкта.