Як правильно

Як правильно спроектувати санвузол

Як правильно спроектувати санвузол Досить нелегка робота будувати і укомплектовувати туалет і ванну кімнату. Цей процес вимагає знань і сил, щоб правильно прокласти електро - та трубопроводи, а також правильно покласти плитку і так далі.

Існують свої тонкощі в проектуванні цієї частини будинку.

При проектуванні необхідно також захистити будинок від проникнення вологи, холоду чи, навпаки – спеки. Під час будівництва з цією метою можуть бути використані stroika-kuban.tiu.ru.

При будівництві будинок і виборі місця для ванної кімнати спочатку потрібно визначити, де саме буде розташована ванна. Часто вона розташовується в самій глибині будинку, в темній частині. Більш чітке розташування цієї кімнати і її розміри залежать від інтер'єру і розмірів самого будинку.

Поширена думка, що санвузол повинен знаходитися ближче до спальні і вбиральні. Якщо в будинку проживають кілька поколінь, то повинна бути передбачена друга ванна кімната. А в двоповерховому будинку зазвичай санвузол розміщують на кожному поверсі.

Як правильно спроектувати санвузол
Ще одним завданням є вибір між поєднаним санвузлом або роздільним. Практичніше було б зробити ванну і туалет в одній кімнаті, проте деякі віддають перевагу поділу. У сучасних будинках користуються попитом розміщення туалету для гостей, вхід якого розташовується в передпокої.

Також порушується питання вентиляції ванної кімнати. Ідеально, коли є можливість зробити віконце, щоб приміщення провітрювалося природним шляхом. Але в основному санвузол розміщується в глибині дому, й такої можливості немає, тоді передбачається штучна система вентиляції.

Зовсім інший випадок, коли доводиться переробляти санвузол всередині давно побудованого будинку. У такому разі всі проектування прив'язується безпосередньо до характеристикам будівлі.