Як правильно

Як правильно постелити лінолеум в квартирі

Як правильно постелити лінолеум в квартирі Вирішили постелити в квартирі лінолеум? Але не знаєте, яким чином це зробити? Дана стаття допоможе вам розібратися з усіма відповідними питаннями.

Перила, козирки і сходи від arbud-prom.com.ua будуть прикрашати ваш будинок.

Етапи укладання

Найперше, що необхідно знати – це абсолютно всі види лінолеуму мають різні властивості. Для того щоб дізнатися якими властивостями повинен володіти лінолеум для його максимально якісного використання варто звернутися або у всесвітню мережу, або до продавця-консультанта в магазині.

Перед тим як здійснювати укладання лінолеуму потрібно знати, який у вас підстава. Якщо підлоги виконані з дерев'яних дощок, то необхідно зробити деякі коригувальні роботи. Потрібно перевірити, щоб ні одна дошка не хиталася, потрібно забити всі стирчать цвяхи. На підлогу перед укладанням лінолеуму краще всього покласти шар товстого картону або ж тонку фанеру. Після цього можна проводити настил лінолеуму.

Як правильно постелити лінолеум в квартирі
Якщо підлога є бетонних, то варто переконатися в тому, що він ідеально рівна. Якщо підлога має 20% нахилу, то тут не обійтися без стяжки підлоги з використанням піщано-цементного розчину. Максимальна висота стяжки може бути 5 див. Поверх неї потрібно нанести самовирівнюється суміш з товщиною 2 див. Уважно треба переглянути всі місця стиків стін та підлоги. Якщо там немає ніяких дефектів, то на цьому процес приготування підлог для укладання лінолеуму можна вважати завершеним. Після проведення таких робіт варто пропилососити підлогу для того, щоб очистити його від дрібного сміття.

Сам процес укладання лінолеуму не займе багато часу. Необхідно взяти рулон, розкачати його по всій площі підлоги, а потім вирівняти. Але це за умови, що рулон повністю порівнянний з розмірами кімнати. Якщо ж ні, то необхідно проводити вирізання окремих "латочок" і здійснювати їх укладання в місцях стиків або в порозі кімнати. Це дозволить надати вигляд кімнати презентабельний вигляд. Якщо ви вирішили покласти лінолеум "на століття", то рекомендується його приклеїти до підлоги за допомогою клею.

Беремо в руки зубчастий шпатель і акуратними рухами наносимо клей на підставу підлоги. Як тільки клей нанесений, слід укладати лінолеум. Щоб забезпечити найкращу схвативаемость цих двох поверхонь, необхідно по кутах поставити які-небудь важкі предмети. Це дозволить клею максимально розтектися під усією площею. Бажано не ходити по лінолеуму протягом одного дня після укладання. На цьому укладання лінолеуму можна вважати завершеною.