Як правильно

10 млн инвестиций

Коли мова заходить про те, куди краще вкласти гроші. то на слуху виявляються банківські депозити. ПІФи, інвестиції в нерухомість. ПАММ рахунки. довірче управління та інші інвестиційні інструменти. Однак існує менш поширений інструмент, за принципом використання коштів схожий на інвестиції в реальний бізнес. я говорю про так званих кредитних споживчих кооперативах (КПК).

Детальніше: 10 млн инвестиций

Купить рюкзак

Рюкзаки цього сезону прекрасно адаптовані для всіх провідних стилів і відкривають нові можливості в створенні модних і оригінальних образів.

У цьому сезоні особливу увагу приділено матеріалами аксесуарів, фаворитам у дизайнерів стала натуральна шкіра. Відверто простий і підкреслено лаконічний силует якнайкраще підкреслює всі достоїнства відмінного матеріалу.

Детальніше: Купить рюкзак

Дренаж на дачі своїми руками

Дренаж на дачі своїми руками Щоб зробити на дачній території комфортні кліматичні умови, потрібно всього лише правильно використовувати голову, руки і гофровану конструкцію пластикових труб.

Детальніше: Дренаж на дачі своїми руками

Заливаємо надійну вимощення своїми руками

Заливаємо надійну вимощення своїми руками Закінчуючи будівництво будинку, належну увагу необхідно приділити отмостке. Вона виконує одну з найважливіших функцій – захищає фундамент від руйнівного впливу вологи.

Детальніше: Заливаємо надійну вимощення своїми руками

Як правильно залити фундамент під гараж

Як правильно залити фундамент під гараж Абсолютно перед кожним автовласником колись, але постає гостро питання про будівництво гаража. Таку споруду можна звести самостійно або ж запросити фахівців для здійснення цих робіт.

Детальніше: Як правильно залити фундамент під гараж

Призначення та правила облаштування вимощення біля колодязя

Призначення та правила облаштування вимощення біля колодязя Для того, щоб зробити свою ділянку повністю автономним у плані водопостачання, найчастіше вдаються до будівництва колодязя. Однак, завершивши процес спорудження, дуже важливо провести правильне облаштування прилеглої території.

Детальніше: Призначення та правила облаштування вимощення біля колодязя

Газова система опалення будинку

Газова система опалення будинку Якщо ви не знаєте, який вид опалення підібрати для свого житла, то знайте, що газове опалення дійсно є не тільки самим вдалим, але і поширеним видом системи обігріву приватного будинку.

Детальніше: Газова система опалення будинку

Вибір пиломатеріалів

Вибір пиломатеріалів Сьогодні сучасні ринки пиломатеріалів просто завалені продукцією, яка може бути використана для будівлі будинків, оздоблення приміщень або інших господарських потреб.

Детальніше: Вибір пиломатеріалів

Наливна підлога

Наливна підлога Характеризуються зносостійкістю і великим терміном експлуатації, рівним 40 років. До того ж вони є екологічно чистими і на відміну від інших видів покриття, шви повністю відсутні.

Детальніше: Наливна підлога

Кераміка в ландшафтному дизайні

Кераміка в ландшафтному дизайні Дуже часто, рослини вирощують в керамічних посудинах. Чому саме кераміка? Все досить просто. Подібні судини виконують не тільки основну функцію – культивування різних видів рослин, але і надання садовому ділянці родзинку.

Детальніше: Кераміка в ландшафтному дизайні