Заливаємо надійну вимощення своїми руками Закінчуючи будівництво будинку, належну увагу необхідно приділити отмостке. Вона виконує одну з найважливіших функцій – захищає фундамент від руйнівного впливу вологи.

Детальніше: Заливаємо надійну вимощення своїми руками

Як правильно залити фундамент під гараж Абсолютно перед кожним автовласником колись, але постає гостро питання про будівництво гаража. Таку споруду можна звести самостійно або ж запросити фахівців для здійснення цих робіт.

Детальніше: Як правильно залити фундамент під гараж

Призначення та правила облаштування вимощення біля колодязя Для того, щоб зробити свою ділянку повністю автономним у плані водопостачання, найчастіше вдаються до будівництва колодязя. Однак, завершивши процес спорудження, дуже важливо провести правильне облаштування прилеглої території.

Детальніше: Призначення та правила облаштування вимощення біля колодязя

Газова система опалення будинку Якщо ви не знаєте, який вид опалення підібрати для свого житла, то знайте, що газове опалення дійсно є не тільки самим вдалим, але і поширеним видом системи обігріву приватного будинку.

Детальніше: Газова система опалення будинку

Вибір пиломатеріалів Сьогодні сучасні ринки пиломатеріалів просто завалені продукцією, яка може бути використана для будівлі будинків, оздоблення приміщень або інших господарських потреб.

Детальніше: Вибір пиломатеріалів

Наливна підлога Характеризуються зносостійкістю і великим терміном експлуатації, рівним 40 років. До того ж вони є екологічно чистими і на відміну від інших видів покриття, шви повністю відсутні.

Детальніше: Наливна підлога

Кераміка в ландшафтному дизайні Дуже часто, рослини вирощують в керамічних посудинах. Чому саме кераміка? Все досить просто. Подібні судини виконують не тільки основну функцію – культивування різних видів рослин, але і надання садовому ділянці родзинку.

Детальніше: Кераміка в ландшафтному дизайні

Колодязні насоси Ясна річ, далеко не завжди дача асоціюється з робочою діяльністю на теренах грядок. Переважна частина молоді правильно сприймає подорож на дачу в якості відмінного відпочинку, шашликів і чудово проведених відпускних днів, свят і вихідних.

Детальніше: Колодязні насоси

Як вибрати і як правильно використовувати декоративні пороги при оформленні стику різних підлогових покриттів У сучасних квартирах можна зустріти велику кількість різних матеріалів, використовуваних для обробки підлоги. Підлогові покриття можуть бути різноманітними, і для того, щоб приховати перехід між ними і використовуються декоративні пороги, які відрізняються своєю декоративною привабливістю.

Детальніше: Як вибрати і як правильно використовувати декоративні пороги при оформленні стику різних...

Фасадні системи Нинішня життя у всіх аспектах вимагає не тільки естетики, але і практичності. Це стосується і будівництва. Так, раніше фасадні системи (нині - сайдинг) швидше були окрасою будівлі, ніж виконували якусь більш істотну функцію.

Детальніше: Фасадні системи