Двері

Вибір міжкімнатних дверей

Вибір міжкімнатних дверей Вибрати двері нескладно, якщо ви розбираєтеся. Виробники пропонують тисячі видів матеріалу і стільки ж моделей дверей, щоб у домі панували затишок і тепло.Вони виставляють на продаж міжкімнатні двері, виготовлені з цілісних порід дерев. Про них ми і поговоримо. В залежності від щільності вони бувають твердими і м'якими. Наприклад, м'які породи - це сосна, ялина, ялиця кедр, а тверді породи - горобина, яблуня, горіх і дуб. Двері також робляться з відходів деревообробної промисловості – матеріалів типу ДСП, ДВП і ХДФ.

Двері з масивуВибір міжкімнатних дверей
Двері, виготовлені з масиву, мають високу міцність, якісний звукоізоляційні властивості і термостійкість. Вартість таких дверей в 1,5-2 рази вище, ніж з ДСП. Вада у них один - розширюються при підвищенні вологості, а коли висихають - починають тріскатися. Зустрічаються також клеєні двері, тобто складені не з цільного дерева, а з шматків полотна, пресованих і промазанных клеєм. Такі двері коштують дешевше.

В якості матеріалу для покритих шпоном дверей використовують сосновий брус і плити ДСП. Вони мають відмінну міцність і високу продажність. Такі двері підлягають ламінування, в результаті чого підвищується їх якість.

Двері з ДВПТакож виробники, розширюючи свій кругозір, стали випускати двері з деревно-волоконних плит. В основу яких поступово почали входити МДФ і ХДФ. Такі двері теж ламінуються і стають влагоустойчивыми. Вони позитивно реагують на побутову хімію і їх можна протирати мокрою ганчіркою. Вартість таких дверей порадує будь-якого покупця. З мінусів лише те, що це не масив дерева.

Каркасні дверіВибір міжкімнатних дверей
І нарешті каркасні двері, які по вартості нижче вищезазначених. Стільниковий технологія виготовлення робить їх лідерами продажів. Вони мають полегшений каркас, більша частина якого пустотіла. Заповнюється порожнеча таких дверей осередками з картону у вигляді бджолиних сот. Завершальним штрихом таких дверей може бути будь-який матеріал від фарби до ламінування. Залежно від конструкції вони можуть бути глухими, фрезерованими, фільончастими, заскленими. Мають задовільну міцність і при сильному бавовні не вилетять з петель. Але в результаті цілеспрямованих ударів по ним різними предметами ламаються дуже швидко.

Двері можуть відрізнятися формою, ставками і габаритами. Але при цьому вони мають стандарти. Стандартна висота дверного отвору - 2 метра, а ширина буде мати коливне розміри від 60 до 90 див.

Тепер, коли ви знаєте більше, Вам не складе труднощів вибрати двері, що підходить вам по смаку.