Двері

Перепланування квартири з двокімнатної в студію

Перепланування квартири з двокімнатної в студію Завдяки широкому вибору будівельних матеріалів, наданих сучасним ринком, навіть з невеликої квартири є можливість створити затишне гніздечко. Все ширше, при ремонті, застосовується стиль квартири студії.

Такий варіант може підійти не тільки мешканцям квартири з невеликою площею, але і з обмеженим бюджетом.

Зазвичай такий стиль передбачає в собі поєднання вітальні, спальні, кухні в єдиний простір.

Спочатку починаючи ремонт, варто все конкретно розпланувати. Кожен куточок приміщення потрібно використовувати з користю, створюючи дизайн приміщення. В цьому питанні може допомогти фахівець, тим більше, що дизайнер врахує всі побажання та можливості власника квартири. Так само важливо враховувати призначення стін розташованих в квартирі. Не можна зносити несучу стіну, так як постраждає вся конструкція будівлі. А от інші перегородки можна демонтувати. Ну і звичайно ж, варто враховувати, що виробляючи демонтаж приміщення необхідно погодити з відповідними органами, щоб надалі не заплатити великий штраф.

Багато мешканці квартири, які затіяли перепланування, використовують варіант барної стійки. Вона допомагає відокремити зону їдальні. Так само непогано виглядає відгороджена спальна зона. Для цього використовують ширму або мобільний двері. Перегородкою між зонами може послужити і меблі, спеціально расставленном порядку, хто воліє використовувати розсувні двері, а деяким подобається варіант з ліжком на другому поверсі.

Плануючи зробити зі свого приміщення студію, варто пам'ятати, що всі зони будуть єдиним цілим. Тому в такій квартирі зможуть проживати не більше двох осіб.

Плюсом, такий перепланування стає те, що простору стає більше. Власникам, які приймають гостей, зручністю є легке пересування між зонами. Велику роль відіграє освітлення. У двокімнатній квартирі, яку перепланували в студію, повинно бути хороше освітлення.

Але, як і у всього іншого у квартири студії є і негативні сторони. Відмовитися від подібної ідеї слід людям, чий будинок із залізобетонної конструкції. Так само мешканці квартири, в яких вентиляційна система розраховується на окрему кімнату, будуть страждати від запахів з кухні, або якщо в будинку є курець, то запах забезпечений.

Сім'я, яка планує завести дитину, теж слід відмовитися від квартири студії. Дитині потрібна окрема кімната.