Двері

Міжкімнатні двері з натурального дерева

Міжкімнатні двері з натурального дерева Чим привабливий дерев'яний масив в якості матеріалу для міжкімнатних дверей? Основне – це вид і неповторні властивості самого матеріалу. Адже натуральне дерево, незважаючи на величезну кількість імітують його матеріалів, важко замінити.

Зовнішній вигляд і текстура дуба або вільхи, ясена або горіха створює неповторну атмосферу. Текстура натурального дерева є свого роду ознакою витонченої і некричащей розкоші, яку здатні оцінити знавці. Крім того, відчуття від дотику до дерева відрізняється від відчуття інших, нехай навіть і дуже хороших матеріалів. З таких, здавалося б, непомітних на перший погляд дрібниць і створюється атмосфера будинку, його сприйняття.

Застосування деревини в обробці інтер'єру дуже різноманітно. Це і панелі, і меблі, і покриття підлоги, і belado.ru, які в поєднанні з іншими деталями підкреслюють не тільки статус господаря, але і його смак. Якщо говорити про смак, то дуже важливо витримувати стильове єдність рішення інтер'єру і стилю, в якому виконані двері. Еклектика тут не завжди допустима. Строгий вікторіанський інтер'єр не буде поєднуватися з химерним модерном.

Для того щоб найбільш повно уявити собі вигляд інтер'єру і дверей, існує безліч каталогів, які дозволяють порівняти найбільш популярні моделі і представити їх в інтер'єрі. Неоціненну допомогу нададуть консультанти і дизайнери, які допоможуть не лише обрати одну їх безлічі моделей, але і дадуть індивідуальне рішення у кожному конкретному випадку з урахуванням побажання замовника.

Очевидно, що робити вибір моделі та оформлення двері краще порадившись з дизайнером, який оформляє інтер'єр. Так можна уникнути ріжучого очей різнобою у стильових рішеннях. Для того щоб краще орієнтуватися в різноманітті варіантів колірних рішень, варто взяти до уваги, що тон двері слід підбирати близьким до тону підлоги. Тобто, якщо паркет виконаний у світлих тонах, то і двері, отвір також повинні бути світлими. Виключення, звичайно, існують, але вони досить рідкісні, а ще рідше виправдані.

Додаткові деталі оформлення отвору і самого полотна дверей допоможуть завершити стильове оформлення приміщення. Для цього існують класичні капітелі і різьблені деталі, мінімалістичні планки і величезний вибір фурнітури. Очевидно, що тільки поєднання матеріалу, стилю і додаткових елементів оздоблення та фурнітури створить справжню міжкімнатні двері, яка стане завершальним акордом в оформленні інтер'єру.