Двері

Дизайн в стилі модерн

Дизайн в стилі модерн Шанувальників модерну досить багато і на даний момент. Однак сучасна дійсність і надала цьому стилю свій характер, і скоріше всього створила його значно красивим, також хочу зауважити, що фактурна штукатурка фото якої можна знайти в інтернеті відмінно впишеться в цей стиль.

У разі якщо це сходи, сходи повинна бути вигнута, а різьблені поручні. Це повинно виглядати як літають в антуражі квітів. Найпоширенішими візерунками вважається бутон, квітка дерево і абстрактне переплетення.

У дверних прорізах не повинно бути класичних куточків, тому стиль модерн віддає переваги арок, з округленими формами (іноді дуже дивними), з натурального дерева, яке прикрашене завитками.

Підлогові покриття

Підлога найчастіше роблять різнорівневим. Наприклад, розмежування ділянки різноманітними зразками покриття: паркет, викладений різним орнаментом, ковролін з флористичним візерунком, плитка.

Ліпні прикраси та різноманітні форми декору гармонують з даним стилем, а також роблять його органічним і прекрасним звідусіль.

Дизайн в стилі модерн
Дизайн в стилі модерн

Обов'язковою деталлю модерну є камін. Навіть якщо він штучний, електричний, але неодмінно повинен бути прикрашений завитками. Такого роду джерело світла і тепла, комфорту і вишуканості, біля якого розміщуються інші об'єкти.

Для гардин, тюлі, ламбрекенів і для оббивки м'яких меблів, чудово підійдуть матеріали з шовку, атласу, велюру і оксамиту. Вони повинні продемонструвати розкіш, а також додати інтер'єру свою природність, вабливий блиск і пишність.

Неможливо уявити собі модерн без вітража – квіти і вигнуті лінії. З вітражем може бути як вікно, так і двері.

Дзеркала в інтер'єрі

Дизайн в стилі модерн
Дзеркала стилю модерн – це чудова робота, створена для декорування будинків. Форма, рами – все це привертає увагу. І справа зовсім не у відображенні, а справжньої сутності речей, що представить погляду таке фантастичне дзеркало.

У разі якщо вам в спадок залишилися різні предмети антикваріату або ж декоративні прикраси, то вони гармонійно припадуть до місця в кімнаті зі стилем модерн, а також будуть його підставою. Якщо ж ні, то спосіб, придуманий по-новому, буде досить цікавим і захоплюючим заняттям.