Двері

Як вибрати пластикове вікно

Як вибрати пластикове вікно Тепло в будинку – одне з першорядних умов для життя. Для збереження тепла в будинку люди встановлюють теплі двері та пластикові вікна, до речі ціни на пластикові вікна ви можете знайти тут tepokna.ru.

Чому саме вікна з пластику? Тому - що за багато років їх використання вони добре зарекомендували себе в експлуатації і обслуговуванні.

Пластикові вікна поділяються на кілька типів. Бувають з трьох - камерного і пяти камерного профілю. П'яти – камерний профіль перевершує своїми характеристиками трьох – камерний. По - перше – це теплоізолюючі властивості. П'ять повітряних камер всередині профілю довше тримають тепло, ніж три камери. По - друге – це шумоізолюючі якості. П'яти - камерний профіль має ширину сім сантиметрів, а ширина трьох - камерного – шість сантиметрів. Навіть різниця в один сантиметр має значення. Адже якщо профіль ширше, то і склопакет, встановлюється в раму, виходить ширше.

Вікна з пластику розрізняються також по виду склопакета. В більшості випадків роблять одне - камерні та двох - камерні склопакети. Ширина склопакета коливається від двадцяти чотирьох до сорока міліметрів. Природно, чим ширше склопакет, тим краще його звукопоглинальні і теплоізолюючі властивості. В житлові приміщення краще встановлювати вікна з двох - камерним склопакетом. А одне - камерний склопакет бажано ставити в гараж або на балкон.

Зараз виготовляють склопакети зі склом, на яке наносять спеціальне напилення. Вони називаються енергозберігаючими. Суть їх у тому, що вони відбивають тепло з кімнати назад в приміщення. При цьому тепло з вулиці вони пропускають всередину кімнати. З - за цього тепло в приміщенні зберігається ще довше.

Як вибрати пластикове вікно
Як вибрати пластикове вікно

Якість пластикових вікон під - в чому залежить від обраної фурнітури. Зараз на ринку дуже велика кількість пропозицій від різних виробників фурнітури. Є китайські, турецькі, австрійські, російські та німецькі. Добре зарекомендували себе виробників з Німеччини та Австрії. Наприклад: Ziegenia, Maco, Roto. На деяких з них вже вбудована функція мікро - провітрювання. На інших ця опція пропонується окремо. Також можна встановити таку опцію, як само - провітрювання. Вона встановлюється на стулку вікна і запобігає запотіванню вікон.

З часом запірні елементи фурнітури деяких виробників розбовтуються і навіть не підлягають регулюванню. Тому потрібно змащувати фурнітуру хоча б один раз у півроку будь машинним маслом і виробляти регулювання.

При виборі вікон треба звертати увагу на сам профіль. Зараз пропонується дуже широкий вибір від різних виробників. Відрізняються вони якістю пластика. Буває, пластик дуже мара від будь-якого дотику. Є ще пластик сірого відтінку або жовтого, що не дуже естетично виглядає. Також профіль відрізняється товщиною стінок. Чим товстіше стінка, тим міцніше буде вікно і тим довше вона прослужить. Деякі виробники пропонують профіль, який називається 3D. Відмінність його від звичайного в тому, що стулка притискається до рами по контуру не в двох місцях, а в трьох. Таким чином, притискна гумка знаходиться всередині приміщення, зовні і між ними. Додаткова гумка допомагає зберегти тепло в приміщенні. Гумку потрібно змащувати силіконовою змазкою один раз на півроку. З часом гума дубіє. Тому через п'ять – шість років її краще замінити на нову.

При виборі виробника вікон головне не помилитися. Краще звертатися до перевіреним виробникам, які на ринку вже не перший рік. Можуть підказати знайомі, родичі, друзі, які вже ставили вікна. А ще краще, коли є знайомі виробники.