Двері

Як візуально збільшити маленьку простір

Як візуально збільшити маленьку простір Якщо у вас маленька квартира або недостатньо велика кімната, можна за допомогою правильного декорування візуально збільшити простір.

По-перше, кімнату потрібно обробляти в м'яких пастельних тонах, наприклад, світло-рожевий колір, бежевий, блідо – салатовий, небесний.

Синій колір використовують для віддалення предметів, а от помаранчевий навпаки для їх зорового наближення.

Якщо вибирати шпалери в якості декорування стін, то потрібно точно знати, як підібрати відтінки і малюнки. Шпалери в один тон з вертикальним малюнком роблять приміщення візуально вище, а великий орнамент зорово звузить простір. У маленьких приміщеннях потрібно використовувати світлі шпалери з маленькими малюнками.

Значно збільшити простір допоможуть меблі та штори в один тон з оздобленням кімнати. Меблі та штори повинні зливатися зі стінами. Меблі потрібно вибирати м'які, дивани краще підійдуть без підлокітників, а крісла можна замінити на пуфи.

В найдальшому кутку кімнати поставте красивий і яскравий предмет, або вазу з квітами. Можна повісити красиву картину на стіну в тон обробці, що внесе особливу родзинку у ваш інтер'єр.

Допоможуть також збільшити простір глянцеві стелі. Великі люстри крадуть простір, так що краще зробити точкове освітлення кімнати. Ще ви можете збільшити вікно, це теж візуально збільшить простір, тільки рама повинна бути білого кольору, тому що кольорові рами псують цей ефект.

Як візуально збільшити маленьку простір
Не забувайте про дзеркалах. Якщо правильно вибрати розмір і місце розташування, то можна візуально розширити вашу кімнату. Тільки не захоплюйтеся, бо зробите зі свого будинку танцювальний клас. Наприклад, можна зробити прихований за дзеркалами шафа – і речі заховані і простір розширилося.

Коли ви плануєте декор дитячої кімнати, може допомогти сучасна меблі. Є зараз безліч варіантів меблів. Наприклад, письмовий стіл на першому рівні, а на другому ліжко, вмонтований у стіну шафа і кімната вільна для ігор і розваг.

Зробити вашу кімнату більш вільної допоможуть скляні столики, скляні полиці, двері з матового скла. Меблі потрібно розташовувати вздовж стін, тому що предмет, що стоїть у центрі кімнати ділить простір на частини.

Все дуже просто, зробіть свою кімнатку легкої, світлої, повітряної, максимально вільної від меблів і непотрібного мотлоху і все у вас вийде.