Двері

Типи дверних вічок

Типи дверних вічок З прогресом все нових і нових технологій, нові винаходи дійшли і до вхідних дверей. Існують різноманітні види вхідних дверей, і слід зазначити, що більшість людей вважають за краще встановлювати домофони з відеокамерами, відеореєстраторами, які здатні не тільки показати рух за дверима, але і записати це на носії інформації.

Однак, довіряючи цих засобів стеження, яким для роботи їм необхідно вживати електроенергію від мережі, не варто забувати, крім надійної двері, про можливе вимкнення світла. Тоді, які б не були новітні технології стеження, вони все стануть повністю марними. Якщо світло може зникати часто, кращим виходом буде установка дверного вічка.

Саме вони можуть витримати будь-які майбутні їм випробування: відключенням електрики або зміною батарей і будь-якими іншими. Які б ні були, дери (найдешевші або найдорожчі), у них можна встановити дверне вічко. До його складу входить циліндричний корпус з вбудованими лінзами.

Заслінки приєднуються з внутрішньої сторони, захищають від проникнення світла в квартиру і, навпаки, з дому. Існують різні види вічок, доходячи до куленепробивних і прихованих вічок у двері. З різним розташуванням і кількістю лінз змінюється і їх кут огляду.

Самий звичайний вічко має градусний кут 120. Якщо потрібен огляд більш ніж стандартний, існують і оченята з градусним кутом 180 і більше, це останні перископи. В їх структуру входять не лінзи, а дзеркала. З їх допомогою можна стежити за всім на сходовій клітці. Однак коштують вони дорожче, а по зовнішньому вигляду їх важко відрізнити з линзовыми оченятами.

Типи дверних вічок
Оптична система впливає не тільки на кут огляду, але і на ціновий діапазон. Так лінзи на основі скла набагато дорожче пластикових лінз і мають більше переваг. Пластикові лінзи здатні дряпатися і зношуватися, а дзеркальні – бояться механічних впливів, зате не дряпаються і не зношуються.

Навіть, незважаючи на той фактор, що пластикові лінзи дуже низької якості, вони користуються найбільшим попитом, за достатньо низької ціни. Немає ніякого сенсу ставити дорогий дзеркальний вічко на звичайну двері.

Зате на дуже якісну дерев'яну або дорогу металеву варто встановити дорогий, але дуже якісний дверний глазок. Виходячи з перерахованих факторів, що впливають на вибір і встановлення дверного вічка, можна зробити висновок, що дверне вічко вимагає безлічі зважених і обміркованих рішень.