Двері

Двері з алюмінієвого профілю

Двері з алюмінієвого профілю Сучасні двері з алюмінієвого профілю, які можна знайти тут alu-ma.ru за технічними, а також експлуатаційними властивостями і характеристиками аналогічно схожі з відомими і популярними віконними конструкціями з алюмінію.

Вони в тій же мірі міцні і надійні, а ще дуже довговічні.

Такі двері не бояться пожеж або підвищеної вологості з супутньою їй корозією. До того ж, вони можуть похвалитися красивим зовнішнім виглядом і можуть мати який завгодно широкий вибір всіляких відтінків. До всього іншого, такі двері на всі 100% безпечні для здоров'я людей, що користуються ними. Вони дуже зручні в щоденному догляді. Саме тому подібні огороджувальні конструкції, сьогодні набувають велику популярність та попит. Вони знайшли застосування в будівлях різного призначення. Сьогодні двері з алюмінієвого профілю популярні як конструктивна частина фасадних систем. Втім, не менш частіше вони використовуються і в якості окремих дверей, або в сукупності з металопластиковими вікнами та їх перегородками, а ще з вітражами. Збереження форми дверної конструкції протягом періоду її використання є основною перевагою, яким можуть похвалитися двері з алюмінієвого профілю. Ці вироби надійні і стабільні, можливість провисання стулок у них зведена до можливого мінімуму. Такі двері чудово виконують бар'єрну функцію, не бояться силового впливу. Це вигідно відрізняє їх від своїх пластмасових родичів, що є вкрай нестабільними, особливо, коли мова заходить про петлі. Їх експлуатація залежить від виду запірної фурнітури, а також від конструктивних особливостей петель. На кожну з дверних стулок, повинно бути виділено по 3 петлі з посиленням, які мають підшипники, а якщо це широкі двері, то таких може бути чотири. Кожна з них здатна витримати до 2 мільйонів закриттів і відкриттів.

Двері з алюмінієвого профілю
Двері з алюмінієвого профілю

Вищеописані двері умовно можна розділити на «холодну», а також «теплу» серії. Знову ж таки, вони будуть мати ті ж якості, що і металопластикові вікна. Дверний профіль стулок відрізняється хіба що в плані ширини, оскільки в ньому ставиться замок.

До речі, алюмінієві двері можуть бути найрізноманітніших видів, як розсувні або розстібні, так і маятникові. Сьогодні такі двері виробляють навіть з додатковими функціями. Тобто, вони можуть бути пожежостійкими або ударостійкими, навіть куленепробивним.