Двері

Етапи ремонту у ванній

Етапи ремонту у ванній Якщо ви затіяли капітальний ремонт вашої квартири, то вам ніяк не обійтися без ремонту ванної кімнати. У ванній кімнаті ремонт ми розпочинати не радимо до тих пір, поки ви не встановите двері.

Адже не будь-яка двері підійде для ванної, тому що там велика вологість.

Хочете зробити ремонт у ванній, але не знаєте, з чого починати? Це не проблема! Ми вам допоможемо розібратися в цьому, досить нелегкій, питанні.

Почати треба з демонтажу труб. Після цього, якщо необхідно, потрібно поміняти проводку. Дуже важливо пам'ятати про те, що будь-які електричні з'єднання краще всього розміщувати не у ванній, а за її межами, і, звичайно, в розподільних коробках, щоб дроти не замкнулися, тому що у ванній завжди підвищена вологість.

На наступному етапі ремонту ванної кімнати ви повинні будете вирівняти стіни. Для цієї мети відмінно підійде розчин цементу, він добре «приживається» у ванній. Коли стіни будуть вже вирівняні, необхідно буде викласти плитку. Дуже уважно затирати шви, добре заповнюючи їх розчином, а також стежте за тим, щоб під плиткою не утворювалися порожнечі.

Настав найвідповідальніший момент – установка ванної або душової кабіни, а також санвузли. Продумайте заздалегідь дизайн ванної кімнати, адже необхідно вибирати сантехніку в залежності від того, які кольори ви віддаєте перевагу. Зараз великою популярністю користуються ванни з акрилу, так як вони легкі, практичні, не дряпаються, а якщо і з'явиться яка-небудь дрібна подряпина - її легко можна буде видалити спеціальним засобом.

Якщо вам потрібно придбати сонцезахисні fashiony.com.ua рекомендую купити їх тут fashiony.com.ua