Двері

Міжкімнатні двері шпон і масив

Міжкімнатні двері шпон і масив Зараз, при облаштуванні сучасних квартир є чимало варіантів створити «відкриту» планування, але, тим не менш, багато мешканці все ж вважають за краще приховувати від очей деякі приміщення.

Якщо розглядати дане питання стосується функціональності, то відкрита планування підходить не для всіх кімнат. Приміром, досить проблематично візуалізувати спальну кімнату, робочий кабінет або санвузол, де не буде перегородки.

Міжкімнатні двері шпон і масив

Найбільш поширений вид дверей, які використовуються для заповнення простору між кімнатами – шпоновані, які, будучи окремим елементом інтер'єру, повинні відповідати деяким вимогам. В першу чергу, вони повинні справлятися зі своїми основними функціями: забезпечувати захист від шуму, робити приміщення більш темним або навпаки, бути облаштовані таким чином, щоб сонячне світло вільно проходив в кімнату. Також важливо правильно вибрати їх колір і зовнішній вигляд, щоб вони гармонійно вписувалися в навколишній інтер'єр приміщення. tkdveri.ru у широкому асортименті доступні на сайті фабрики дверей «Столиця».

Якщо відштовхуватися від дизайнерських правил, то слід для свого приміщення вибирати двері, виконані в одному стилі, або, як мінімум – відносяться до одного серійного ряду. Важливо також, щоб відтінок полотна двері поєднувався з підлоговим покриттям.

Наскільки якісними будуть двері і як вони будуть виглядати – залежить від того, з якого матеріалу вони виготовлялися. Серед великого розмаїття подібних конструкцій, лідируючі позиції займають двері з деревного масиву і шпону, які наповнюються деревиною, МДФ або ДСП. При цьому технології продовжують розвиватися і зараз гідним конкурентом більш звичних моделей стають двері з скла.

На даний момент широко затребувані полотна, виконані в прозорому або напівпрозорому варіанті, які відрізняються своєю зовнішньою привабливістю. Але, не менш популярні в той же час вироби з деревного масиву, що обумовлюється в першу чергу їх відповідністю до головній вимозі – екологічності.

Натуральний матеріал дозволяє «розгулятися», так як він дає можливість виготовити двері практично будь-якого дизайну, і при цьому, вони залишаються з високими експлуатаційними характеристиками. Здебільшого вони виготовляються під замовлення, тому від бажань замовника подібне полотно може відрізнятися не тільки розмірами, але і конфігурацією.

Однак, варто розуміти, що виробництво дверей з масиву дерева – по суті, не правильна технологія, адже полотно з плином часу може потріскатися або деформуватися. У зв'язку з цим, коли мова йде про двері з натуральних матеріалів, то мають на увазі клеєний масив.

Технологія виготовлення подібних полотен досить проста. В першу чергу беруть заготівлі та в умовах виробництва розпилюють їх на бруски, після чого піддають склеюванню один з одним, де важливим етапом є те, що волокна матеріалу направляються в різні сторони. Таким чином компенсується залишкове внутрішнє напруження, що має місце бути в будь-якої деревної породи. Подібна підготовка робить матеріал стійкий до деформацій і дії вологи. Полотна, для виробництва яких використовується клеєний масив, широко застосовуються при облаштуванні ванних кімнат і інших приміщень, які відрізняються високим рівнем вологості.