Двері

Як вибрати міжкімнатні та вхідні двері в Єкатеринбурзі

Як вибрати міжкімнатні та вхідні двері в Єкатеринбурзі Внутрішнє оздоблення будинку, капітальний ремонт у старому житлі, будівельні роботи при купівлі нової квартири або офісу не обходяться без установки дверей.

Щоб забезпечити надійний захист, зробити життя комфортним і не помилитися з вибором дизайну, рекомендуємо відвідати магазин міжкімнатних дверей, де можна познайомитися з видами матеріалу і фурнітури, а також отримати повну інформацію про нових колекціях.

Що важливо при виборі дверей

Головним фактором, що визначає якість і дизайн покупки, слід вважати стиль приміщення, в якому будуть встановлені двері. Традиційні шпоновані варіанти і вироби з масиву підходять для класичного інтер'єру, однотонні ламіновані – для кімнат, оформлених в стилі мінімалізм.

Існують цікаві рішення, розроблені за новими технологіями. Наприклад, двері з экошпона, що імітує натуральну деревину. Одним з головних достоїнств обробки є стійкість до механічних пошкоджень і зносостійкість, що набагато перевершують характеристики ламінованих покриттів. Міцність забезпечує верхній шар – плівка, виконана у форматі 3D і створює об'ємний ефект.

Двері з будь-яким з покриттів – шпоною, ламінатом, 3D-плівкою, емаллю – орієнтовані на обробку приміщень різного призначення, тому мають безліч варіантів та інтерпретацій. Поряд з популярними полотнами «під дерево» можна знайти цікаві дизайнерські моделі з глянцевим покриттям, дзеркальними або вітражними вставками.

Підбираючи вхідні чи міжкімнатні двері, звертаємо увагу на наступні фактори:

 • внутрішнє наповнення полотна;

 • матеріал обробки;

 • декоративне оформлення;

 • фурнітура (петлі, ручки).
 • Обов'язково слід враховувати форму і розмір дверей. Наприклад, в сталінських будинках і квартирах нового планування часто зустрічаються двостулкові двері, а в малогабаритне житло і студіях – звичайні одностулкові. Вартість покупки безпосередньо залежить від матеріалу виготовлення. Найдорожча категорія – моделі з масиву цінних порід дерева, а бюджетна, що дозволяє заощадити – ламіновані двері.

  Чому слід звертатися до професіоналів

  Спілкування з професіоналами передбачає обслуговування на вищому рівні. Досвідчені консультанти нададуть інформацію з усіх питань, починаючи від технології виготовлення дверних полотен і закінчуючи їх декоративною обробкою.

  Ви можете вивчити каталог магазину дверей в Єкатеринбурзі, познайомитися з новими колекціями та традиційними моделями, які знаходяться в топі вже протягом багатьох років. А найголовніше – ви отримаєте можливість вибрати двері під свій інтер'єр, що відповідають вимогам стилю інтер'єру і вашого смаку.