Двері

Як відновити не закручуються меблеві ручки

Як відновити не закручуються меблеві ручки Рано чи пізно кожен з нас стикається з тим, що ручка на дверцятах його шафи починає прокручуватися. При цьому, якщо раніше можна було закрутити гвинтик з внутрішньої сторони і вона переставала крутитися, то тепер ця маніпуляція вже не допомагає.

Часто це буває пов'язано з тим, що на деревині ручки була зірвана різьба і гвинт вже не може туго сидіти в своєму посадковому місці.

Є багато способів, щоб виправити вільно обертову ручку на дверях шафи, найпростішим способом є використання клею для дерева та зубочистки. Так-так, саме зубочистки... ну або сірники... Далі ви зможете ознайомитися з покроковою інструкцією.

Інструменти для роботи:

#9776; Викрутка

#9776; Клейка стрічка (скотч або ізолента)

#9776; Столярний клей ПВА чи

#9776; Зубочистки або сірники

#9776; Ножиці або ніж

Крок 1: Зняти ручку з дверей шафи

Щоб зняти ручку з дверей шафи, вам необхідно відгвинтити, що втім логічно, її від дверей. Для цього з внутрішньої сторони дверцят нуж

Крок 2: Заклейте обробку дверної ручки

Перш, ніж приступати до подальших робіт, вам необхідно захистити лакофарбове покриття ручки вашої шафи. Для цього вам знадобиться скотч. Отже, беремо клейку стрічку і покриваємо їй область навколо отвору в ручці.

Крок 3: Заповнити отвір в ручці або дійшли до клею

Заповніть отвір у дверній ручці столярним клеєм. Постарайтеся заповнити отвір повністю.

Крок 4: Підготуйте зубочистки або сірники

Змастіть нижні половинки зубочисток столярним клеєм. При цьому кількість цих дерев'яних матеріалів треба взяти з таким розрахунком, щоб вони повністю зайняли отвір в ручці. Якщо не можете визначитися на око, то почніть хоча б з десяток зубочисток (сірників).

Крок 5: Встановіть зубочистки в отвір

Одну за одною вставте зубочистки на місце — в отвір ручки. Заповніть його як можна великою кількістю матеріалів деревообробної промисловості. Зубочистки (сірники) повинні сидіти дуже щільно.

Крок 6: Нехай клей висохне

Столярний клей повинен висохнути як це станеться, можна буде продовжувати. На це знадобиться не менше 24 годин. Після висихання можна і потрібно видалити скотч.

Крок 7: Встановіть ручку на двері шафи

Якщо зубочистки залишилися стирчати з отвору в ручці, то їх потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити ручку, зрізати. Після завершення всіх описаних процедур потрібно закрутити гвинт з внутрішньої сторони дверей шафи (через отвір) назад в ручку.

Як бачите, ряд не складних маніпуляцій і ручка сидить на місці, як в тільки що купленому шафі, а може навіть і краще.