Двері

Розробка тривимірної моделі - перспективи розвитку

Розробка тривимірної моделі - перспективи розвитку Перш ніж приступити до будівництва або реконструкції будівлі слід створити проект, який врахує всі побажання і дозволить швидше усунути всі недоліки.

Навіть досвідчений архітектор і дизайнер не зможе відразу врахувати безліч деталей і зробити якісну презентацію, якщо не використовує www.multiplex.su, володіє неоціненними достоїнствами.

Переваги візуалізації

На кількох етапах створення тривимірної моделі вдається акцентувати увагу на важливих деталях, прибрати недоліки і внести важливі зміни ще до початку будівництва.

Коли буде замовлена www.multiplex.su це допоможе вирішити відразу кілька проблем.

 • Отримані зображення максимально наближені до якісного кольорового фото. Чітка контрастність поєднується з правильно встановленим освітленням, яке може бути як денним, так вечірнім.

 • Модель наповнена достовірними елементами, що зустрічаються в повсякденному житті. Можна детально розглянути об'єкт з будь-якого ракурсу, оцінити фасадну частину і інтер'єр. Дуже легко пройтися по сходах, піднятися в ліфті і відкрити будь-які двері.

 • Важливо заздалегідь побачити розташування магістральних мереж та інженерних комунікацій. В подальшому буде набагато легше виявити неполадки або встановити додаткове обладнання.

 • Фактично відразу можна вирішити питання з обробкою інтер'єру і вибором стилю приміщення. Підбирається колірне рішення, меблі, аксесуари.

 • Одночасно розробляється дизайн навколишнього ландшафту, щоб вписати будівлю в архітектурний ансамбль і підкреслити його красу.
 • Візуалізація дозволяє вдало провести презентацію та залучити кошти інвесторів. Підготовлені матеріали використовують для проведення рекламних компаній, створення якісних банерів і буклетів.

  Професійний підхід

  Розробка тривимірної моделі - перспективи розвитку
  Перш ніж приступити до реалізації проекту та моделювання, необхідно використовувати всі вихідні матеріали, в тому числі нариси і замітки.

 • Для кожного поверху створюється свій план і розріз з опрацюванням усіх елементів.

 • Будова повинна точно вписатися в генеральний план місцевості, яка обрана та віддана під забудову.

 • Всі креслення і малюнки, зроблені вручну, будуть скановані і задіяні під час розробки.

 • Обов'язково враховують характеристики і колір будівельних матеріалів, щоб їх використовувати для обробки.
 • Підготовлена тривимірна модель буде представлена в електронному вигляді. Тепер зручно вносити зміни, додавати або прибирати непотрібні деталі.

  В результаті вдалося не тільки швидше створити проект, але і погодити його у відповідних інстанціях. Адже будуть виділені головні характеристики і аспекти, вдасться відразу відповісти на багато питань.

  В процесі будівництва також можна заощадити чималі кошти, точніше розрахувати кошторис і скоротити час робіт. Візуалізація потрібна для будівництва, ремонту та реконструкції.

  Витрати для створення реальної картинки не настільки великі і окупаються завдяки економії часу, витраченого на погодження, і зниженню витрати будматеріалів.