Двері

Дверні замки

Дверні замки Сучасний світ неможливо уявити без величезної кількості будівель, споруд і різних споруд. Але ще складніше уявити наше життя з відкритими дверима. Адже всі ми звикли до відчуття безпеки, яке забезпечує нам добре зачинені двері.

І саме надійні замки для вхідних дверей здатні забезпечити захист і безпека наших додому і приміщень.

Наша організація забезпечила всі двері своїх приміщень за допомогою замків, які ми змогли купити в Києві. Відвідавши спеціалізований магазин, ми легко вибрали найбільш підходящий варіант і відповідні нам ціни.

Нижче представлені кілька рекомендацій з вибору замків для різних призначень. Для початку необхідно визначитися з типом двері, на яку Ви плануєте поставити замок.

Адже крім універсальних замків, які підійдуть до дверей будь-якого типу існують наступні:

1 - для металевих дверей;
2 - для сталевих дверей;
3 - для броньованих дверей;

При виборі замку, необхідно враховувати, що універсальні замки, як правило, дещо поступаються замків, які розроблені для спеціального виду дверей. Так само на тип замку може впливати сторона, на яку відкривається двері.

Для дверей, що відкривається в ліво, необхідний лівий замок, а двері відкриваються вправо, відповідно правий. Але існують і варіанти замків, які підходять для будь-якого типу. Крім того, залежно від типу дверей (металева або дерев'яна) необхідно підбирати врізний або накладний замок.

Для металевих дверей найчастіше підходить врізний, а для дерев'яної накладний замок. Це можна пояснити тим, що, наприклад, дерев'яні двері врізний замок не тільки не захистить, але зробить її ще більш вразливою.

А ось накладні замки набагато простіше в установці і надійніше. Врізні і накладні замки найчастіше купують для установки в міжкімнатних дверях. Неможливо не відзначити так само такий тип замків, як навісні замки. Вони, як правило, найчастіше використовуються для додаткового захисту гаражів, підвалів, різних складських приміщень.

Так само, дверні замки можна поділити на типи спираючись безпосередньо на їх конструкції. За такою ознакою виділяють такі види замків: сувальдні, циліндрові, електронні, кодові.