Двері

Майстрові на замітку

Майстрові на замітку Стусло "навпаки"

При виготовленні значної кількості однакових пазів для врубок буде корисним просте пристосування, що нагадує перевернуте стусло. Пристосування являє собою відрізок товстої і досить широкої дошки, у якого в нижній частині зроблені пропили.

Ширину www.postroil.com підбираємо під товщину полотна ножівки з урахуванням розлучення її зубів.

Приклавши в потрібному місці це пристосування, вставляємо в пропили ножівкове полотно і без попередньої розмітки робимо два паралельних пропилу, виконаних точно під ширину «b» майбутнього паза.

Майстрові на замітку
Жорстка стулка

При облаштуванні www.postroil.com треба було швидко зробити двері. Причому треба було забезпечити жорсткість її полотна, оскільки дверима передбачалося часто користуватися. Готової не було, а з матеріалів була тільки вагонка.

Вихід знайшли, зробивши комбіновану конструкцію з трьох шарів: двох зовнішніх 1 і 2 з дощок, розташованих перпендикулярно один до одного, і плоского оцинкованого листа 3 між ними. По краях були просвердлені отвори, та шурупи 4 надійно скріпили полотно. Вийшло просто, міцно і жорстко, без всяких шипових з'єднань і клею.


Майстрові на замітку
Якщо немає спеціальних цвяхів

Одного разу закінчували монтаж покрівлі хвилястими азбестоцементними листами 1. Не вистачило кількох шиферних цвяхів. Під рукою не |виявилося і гуми, щоб виготовити саморобні підкладки під капелюшки звичайних цвяхів. Вийшли з положення таким чином. Взявши смужку жерсті 2 і попередньо пробивши в ній отвір, обертали нею капелюшок цвяха 3. Після такого захисту вода зверху в отвір чи не затікає і цвях не іржавіє. Якщо ж помістити під цю «капелюшок» шматочок гуми 4, то такий цвях стане надійним кріпильним елементом.

Майстрові на замітку
Відходів не має бути

При обшиванні стін і настиланні підлоги утворюється значна кількість короткомірних відрізків, які із-за малої довжини часто просто спалюють. А даремно! Якщо з них сколотити подвійний щит 1, в якому дощечки перекривають один одного, отримаємо відмінні заготовки для утеплення стін мансарди. Щити заготовляють з урахуванням відстані між стійками 2 каркасу мансарди.

Майстрові на замітку
Як-то з широких комлевих відрізків www.postroil.com потрібно було заготовити більш вузькі планки для огорожі. Відколоті частини знаходили застосування, але часто траплялися дошки з косослоем і тоді скалываемые частини 1, 2 виходили клиноподібної форми, що годилися тільки на дрова. Спалювати залишки було шкода. Тоді, трохи подтесав, складали їх разом, збивали цвяхами 3 і отримували непогані заготовки для настилання чорної підлоги.