Двері

Для чого і в яких випадках потрібен висок при наклеюванні шпалер

Для чого і в яких випадках потрібен висок при наклеюванні шпалер Оздоблення стін шпалерами залишається одним з найпопулярніших видів ремонту, незважаючи на появу більш сучасних матеріалів. Це пояснюється простотою і практичністю шпалер, а також великими декоруючими можливостями цього матеріалу, завдяки багатій оттеночной і фактурної гамі.

Але для того, щоб стіни після поклейки шпалер виглядали ефективно, без видимих стиків і переходів, при поклейці застосовується ряд прийомів, один з яких – використання виска.

Що таке схил, і як його правильно використовувати під час обробки стін шпалерами, допоможуть зрозуміти ряд порад від досвідчених будівельників:

1. Схил являє собою нехитре пристосування, що складається з щільної нитці та вантажу, бажано конусоподібної форми. Принцип його дії побудований на використанні закону всесвітньо тяжіння. Він продається в будівельних магазинах, його також можна легко виготовити й самому, взявши товсту нитку і металевий грузик загостреною донизу форми. Для поклейки шпалер зі стандартною висотою стель 250 см достатньо взяти нитку такої ж довжини.

2. Висок застосовується достатньо широко в будівництві: з його допомогою встановлюють вертикальність кожного елемента будівлі та оздоблення. При поклейке шпалер використання схилу дозволяє уникнути наползаний окремих смуг один на одного, або, навпаки, появи просвітів між ними. Для цього кожна перша смуга на стіні приклеюється по схилу. Щоб цього домогтися, від кута, на відстані ширини шпалерного смуги мінус 2 см на підрізування, робиться відмітка на стіні, бажано десь посередині висоти. Потім береться схил, і провешивается від стелі до підлоги з таким розрахунком, щоб нитка збіглася з поставленої відміткою. Іноді потрібно трохи почекати, поки висок припинить розгойдуватися: важливо, щоб він повністю заспокоївся. Коли це сталося, олівцем проставляються інші мітки по стіні, по нитки схилу. Для шпалер буде досить відстаней між відмітками 30 див. Перша полоса

Для чого і в яких випадках потрібен висок при наклеюванні шпалер
приклеюється від кута по цій лінії, а загорнутий на кут залишок обрізається канцелярським ножем.

3. Висок можна не застосовувати, якщо поклейка ведеться від виставлених суворо вертикально елементів інтер'єру кімнати. Це в основному можуть бути вікна або двері. У цьому випадку смуга шпалер повинна бути точно виставлена з даного виробу. Також необов'язково відбивати схил у випадках, коли потрібно заклеїти ділянку шириною в одну або дві смуги. У такому разі достатньо виміряти на око смугу шпалер рівно, щоб вона візуально не випадала із загальної картини.